Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki tömegközlekedik annak nem...

Aki tömegközlekedik annak nem derogál?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van, hogy nem érek oda sehova, kb használhatatlan, igénytelen, és drága...

2019. máj. 31. 14:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem derogált soha, bár sokszor frusztrált a hétköznapokban. Most viszont, hogy olyan országban/városban élek, ahol a tömegközlekedés sokkal, de sokkal szervezetlenebb és rosszabb, mint a BKV, vissza is sírom. Ettől függetlenül nem fogok autót venni, amíg nagyváros belvárosában élek, mert teljesen felesleges.
2019. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél egy autót. Problem solved.
2019. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Mivel mész te?

Én is BKVzok és nagyon ritkán romlik el bármi, 99%ban pontosan odaérek ahova akarok.

A havi 9500 meg nem egy nagy összeg.

2019. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem derogál nekem a tömegközlekedés. Ha nem tetszik a bkv akkor vegyél egy autót és járj azzal. De aztán ne sírj hogy drága a benzin és nem futja audira csak egy szakadt suzukira amigel ülhetsz délutánonként a dugóban. Javaslom indulj el korábban (hogy ne késs el) és használd a bkk.hu utazástervezőjét a futárral kombinálva. Szerintem elég pontos.

Újpest - Kelenföld vonalon ingázom munkanap (3-as és 4-es metró). Háztól házig 45 perc a menetidőm. Reggel autóval 25 perc délután 40-60 perc a dugó miatt. Én BKV-zom havi 9500 Ft-ért. Néha a Deák térről a 49-es villamossal megyek ha jó idő van, mert szeretem a Dunát.

2019. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Derogál és lealacsonyít, ezért váltottam belvárosban kerékpárra.
2019. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Igen, drága, ha azt vesszük h állok a megállóban, akkor igen nagyon drága.

Nem érek oda mert. A menetrend betartási érdekében várakozunk?? Hol? A végállomás előtt 5 méterrel?

Dugó: A busz is ugyanabban a dugóban áll, mint az autó.

Suzuki: Valszeg nem azt vennék...

2019. máj. 31. 15:41
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is drága, pláne azért cserébe, hogy a csövesek meg a cigányok ingyen felszállhatnak, így a tömeg összetétele szar, állóhely meg alig van.
2019. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Akkor menj gyalog te veréb, az ingyen van!
2019. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Pedig autóval sem sokkal gyorsabban jutsz el Pesten bárhova. Nekem van kocsim, de általában csak a hévig járok, és azzal frankón elérek a metróig, amivel továbbmegyek, és az esetek 90%-ában még gyorsabb is, mint kocsival araszolgatni a dugóban. Belvárosi közlekedésnek szerintem az egyik leglassabb módja az autó, nem is beszélve arról, hogy hol találsz parkolóhelyet. Csak azért autóval járni, mert egyesek szerint az a "menő", és a tömegközlekedés pedig "gáz", szerintem ostobaság. Hétvégén még elmegy, de hétköznap, pláne a csúcsban elég sok idegeskedést okoz a pesti autózás.
2019. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Belvárosban kocsival parkolóhelyet találni egyenlő Herkules egyik próbájával a 12-ből.
2019. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!