Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 4 napja nem aludtam, ez most mi?

4 napja nem aludtam, ez most mi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok álmos se,ha álmos is vagyok néha,akkor se tudok elaludni,túl sok dolgon kattog az agyam. Mostanában tortént par rossz dolog az eletemben,ami nem hagyott aludni,max 1-2 orat,de mar annyi se jön,milehet a baj? Hogy birom egyaltalan? Mot csinaljak? L.
2019. jún. 2. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Sok volt a metamfetamin.
2019. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sosem drogoztam :(
2019. jún. 2. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben lehetetlen, hogy 4 napig semmit ne aludj. Ha nem túloztál, akkor holnap reggel az orvos legyen az első dolgod, mert komoly baj lehet.
2019. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehetetlen, van egy barátnőm, bipoláris. Amikor a "mániás" szakaszban van, akkor napi 20-30 perceket alszik hetekig. Nem tud leállni az agya, csak ha rommá szívja magát. Hozzáteszem, nem éppen az előírt terápiáját tartja.
2019. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki mondjon mar valamit mitcsinaljak,mert mar nembirom bszki
2019. jún. 3. 03:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbálj ellazulni, szellőztess ki és amin az agyad kattog, annak a kérdésnek a megoldását is találd meg. HA nem sikerül, képzeld el a legrosszabb végkimenetet és gondolj arra is, hogy majd csak lesz valahogy.

Ezenkívül B6-ot szedjél, idegnyugtató.


Ha nem segít ez sem, írass fel altatót!

2019. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Menj el dokihoz es o majd ir fel gyogyszert ha kell..
2019. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tul fiatal vagyok hogy dokihoz menjek es amugysem akarok gyogyszerfuggo lenni
2019. jún. 4. 03:00
 9/9 anonim válasza:
Hogy vagy?
2019. júl. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!