Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha írnék egy blogot a mindenna...

Ha írnék egy blogot a mindennapjaimról, amiben szerepel magánélet, munka, hogyan csináljam hogy ne legyek teljesen felismerhető?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Privatra állítod.
2019. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Veszel egy naplót, és abba írod.
2019. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy már azzal is nyertügyed van, hogy blogolni akarsz. Manapság senki nem olvas blogokat.

De a lényeg, hogy nem kell kiadni részleteket. Pontos helyszínek, nevek, túlzott részletek.

2019. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kiment a blog a divatból,vagy miért nem olvas senki blogokat ? Mondjuk én se,de biztos van pár ember azért...
2019. jún. 3. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
De kit érdekel más senkik unalmas élete? Ezt komolyan kérdezem, magamat is senkiként számon tartva.
2019. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám unalmasnak,pont ezért hezitálok,mert könnyen rám lehetne ismerni .. legalábbis van pár dolog,amit ha összerak valaki,akkor az gáz.
2019. jún. 3. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:

5: szerintem meg pont, hogy rengeteg embert érdekel a másik élete. Gondolj bele, hogy egy egyszerű beszélgetés miről szól? "Én" elmondom, hogy ez, meg ez, meg ez történt velem, de engem már nem érdekel, hogy "téged" érdekel-e, vagy sem. Viszont, ha van benne valami ízgi, akkor tuti, hogy érdekelni fog.


Kérdező: szerintem más névvel, nem a pontos helyet megjelölve írhatod a történetet, nem hinném, hogy egy pl.: iszapszentmotorospusztai lakos elmenne megnézni, hogy valóban van-e olyan üzlet pl.: Abcugfalván, mint amit írsz.

2019. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos tényleg nem nagyon fogják olvasni.


régen én is csináltam énblogot, és senkit sem érdekelt.


ha jutubon, fészen alkotsz vmit sok képpel/videóval és csinos nő vagy, akkor talán.

Vagy ha találsz vmi nagyon érdekes témát. alapvetően a legtöbb embert semmi nem érdekli, főleg nem a másik problémai, vagy élete, kivéve ha vmi szaftos pletyka az.

2019. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"szerintem meg pont, hogy rengeteg embert érdekel a másik élete"


Igen, a VALAKIK élete. Azé, akit személyesen ismerek, vagy azé, aki híres.

2019. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!