Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » En vagyok a hibas?

En vagyok a hibas?

Figyelt kérdés
A baratom vasarnap reggel kellett volna jojjon hozzam , s mondtam jojjon szombat este s aludjon nallam , mondta h reggel haza kellenne meg menjen mert van dolga, de eljon ertem. Vasarnap reggel haza ment de vissza fele mar kellett siessen mert keves volt az idoje es gyorshajtas miatt elvettek a konyvet 60 napra. Olyan lelkiismeret furdalasom van , hisz miattam kellett haza menjen. Nm akarok rosszindulatu komenteket igyis rossz az egesz. Csak akarom latni nektek milyen a szemszogetek. (Helyesirasert Elnézést)

2019. jún. 3. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te ültél a kormány mögött? Nem. A saját hülyesége nem a te hibád, ő döntött.
2019. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ő hibája. Kellett neki rád hallgatni.
2019. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
No, ennyire bökte a csőrőtöket a válaszom? Társadalmi közérdek, hogy a gyorshajtókat kivonják a forgalomból. Ha nem a rendőr, akkor majd egy fa teszi meg.
2019. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!