Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok nekem olyan tragédiákat/eseményeket mondani, ami szinte pont egy régebben történt ugyan olyan esemény évfordulóján történt meg?

jún. 4. 09:12  Privát üzenet  

A válasz

1865 április 15-én lőtték le Ambraham Lincoln amerikai elnököt.

1912 április 15-én süllyedt el a Titanic.

2013 április 15-én a bostoni maratonon terrorista robbantás volt.

2019. április 15-én égett le a Notre Dame székesegyház.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 4. 09:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek jobb megmondani valakinek az igazságot az állapotunkkal kapcsolatban, vagy azt mondani, hogy minden oké?
Tudtok olyan horrorfilmet mondani, amelyikben valamilyen sportesemény a fő cselekmény?
Tudnátok példákat mondani az egyes esemény típusokra?
Tudnátok nekem abszurd, nonszensz "dolgokat" mondani?
Hasonló filmeket keresek PL: Azonosság, Alvás! Zavar, Gépész, Hivatlan Vendég. Tudnátok mondani hasonló thriller filmeket?
Tudnátok mondani 'jógás' helyeket ahol 'jógás'emberek összegyűlnek? Közösségre gondolok. Lesz e valami esemény?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!