Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zaklatnak a tömegkö...

Titeket is zaklatnak a tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés

A kérdésem lányokhoz, nőkhöz, asszonyokhoz szól.Konkrétan szexuális jellegű zaklatásra gondolok. Velem évente egyszer-kétszer előfordul, hogy adott hímnemű lény alibinek használva a tömeget, hozzám dörzsöli magát, néha még a fülembe is liheg. Én ilyenkor először kulturáltan rászólok, másodszorra nem annyira kulturáltan ráordítok. A harmadik fázisig még csak egyszer jutottam el. Mentségemre szóljon, hogy azt is figyelmeztettem, hogy gyomorszájon vágom, ha még egyszer a s.ggemben találom a f.rkát...

A kérdésemet az ihlette, hogy utoljára pár napja történt ilyesmi. Akkor az ordításom hatott, zavartan leszállt, ahogy általában szoktak, de arról eszembe jutott, hogy még soha nem hallottam más nőt úgy cirkuszolni, pedig biztos nem vagyok egyedül ezzel a dologgal. Mások mit csinálhatnak? Van valami jó trükkötök? Vagy csak tűritek és a következő megállónál ti szálltok le?



2019. jún. 4. 17:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
64%
Velem még sose fordult elő ilyen. Igaz, én mindenkire úgy nézek, mintha meg akarnám ölni, és nem nagyon veszek fel olyan cuccot, amitől nyálat csorgatnak rám, meg ha valaki csak a közelembe jön, arra látványosan felfigyelek. Nem szoktak csesztetni. Amúgy is inkább úgy állok meg, hogy én tudjak mindenkit szemmel tartani, de nekem ne legyen a hátam mögött senki. Pedig amúgy sokszor megkaptam már, hogy egyébként csinos vagyok... Csak egy vadállat is emellé. :D (mondjuk pont ezért, és az álca elég jól véd)
2019. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
5%
Én nekem ez a fétisem. Nagyon nehéz magamat visszafognom,de sikerül.
2019. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
9%

"ha még egyszer a s.ggemben találom a f.rkát..."

E-ehh...hát figyi, ha te hagyod, hogy beléd dugja, akkor ne csodálkozz. 😳

2019. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer velem is ez volt, én is kiakadtam, és közöltem a pasassal, hogy vagy visszalép egyet, és nem tolja a fütykösét a fenekembe, vagy lekeverek egy akkora pofont, hogy 2 hétig csak forogni fog.. Visszalépett, majd gyorsan leszállt. De több ilyen eset nem volt, talán mert tudok mérgesen is nézni.
2019. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm!Én sem voltam kihívóan öltözve! Igaz, hogy szoknya volt rajtam, de teljesen normális, térdig érő!, nem áttetsző. Nehogy már ne vehessek fel szoknyát? Felül meg tök zárt felső. Nálam pont fordítva van. Ránézésre nyuszinak látszom, de nagyon nem az vagyok :) Biztos azért találnak meg mindig, mert azt hiszik, úgyse merek semmit tenni, aztán jól meglepődnek:)

2-es, neked nincs mit köszönnöm, hiszen eleve nőknek szól a kérdés, de jó fej vagyok, nem pontozgatlak le. Azért buszon ne találkozzunk, mert ha nem sikerül visszafognod magad, neked fog fájni.

2019. jún. 4. 17:43
 6/45 A kérdező kommentje:

3-as!


Nyilván nem szó szerint "benne" volt, csak oda nyomogatta. A 4-es rögtön értette. Te lehet, hogy pasi vagy, azért nem.

2019. jún. 4. 17:46
 7/45 anonim ***** válasza:
81%
Rá kell szólni erélyesen. Úgyis elkezdi bámulni a többi ember, valószínűleg nem fog tettlegességig fajulni a dolog, mert az ilyen beteg férfiak nagyrésze besz.ri.
2019. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Tudom. Ezek általában komplexusos idióták, akik nem tudnak kialakítani normális kapcsolatot soha. Ott élik ki magukat. Amúgy ártalmatlanok, le is szállnak rögtön, ha balhét csapok, csak gondoltam, hátha van valami egyszerűbb módszer, hogy ne kelljen mindig ordibálnom

Jöhetnek még válaszok!

2019. jún. 4. 18:14
 9/45 anonim ***** válasza:
28%
Biztos szar érzés, de azért az évente egyszer-kétszer nem olyan vészes. Én férfi vagyok, és évente egyszer-kétszer simán belém kötnek tömegközlekedésen, és mikor visszaszólok nekik, nem eltakarodnak, hanem tovább pofáznak.
2019. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
19%
Engem nem szoktak, mert én az erősebbik nembe tartozom.
2019. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!