Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zaklatnak a tömegkö...

Titeket is zaklatnak a tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés

A kérdésem lányokhoz, nőkhöz, asszonyokhoz szól.Konkrétan szexuális jellegű zaklatásra gondolok. Velem évente egyszer-kétszer előfordul, hogy adott hímnemű lény alibinek használva a tömeget, hozzám dörzsöli magát, néha még a fülembe is liheg. Én ilyenkor először kulturáltan rászólok, másodszorra nem annyira kulturáltan ráordítok. A harmadik fázisig még csak egyszer jutottam el. Mentségemre szóljon, hogy azt is figyelmeztettem, hogy gyomorszájon vágom, ha még egyszer a s.ggemben találom a f.rkát...

A kérdésemet az ihlette, hogy utoljára pár napja történt ilyesmi. Akkor az ordításom hatott, zavartan leszállt, ahogy általában szoktak, de arról eszembe jutott, hogy még soha nem hallottam más nőt úgy cirkuszolni, pedig biztos nem vagyok egyedül ezzel a dologgal. Mások mit csinálhatnak? Van valami jó trükkötök? Vagy csak tűritek és a következő megállónál ti szálltok le?



2019. jún. 4. 17:27
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Tudom. Ezek általában komplexusos idióták, akik nem tudnak kialakítani normális kapcsolatot soha. Ott élik ki magukat. Amúgy ártalmatlanok, le is szállnak rögtön, ha balhét csapok, csak gondoltam, hátha van valami egyszerűbb módszer, hogy ne kelljen mindig ordibálnom

Jöhetnek még válaszok!

2019. jún. 4. 18:17
 12/45 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanez, évente 1x-2x előfordult és nálam a lapot sem vették sajnos, még én éreztem magam kellemetlenül, ahogy a többi ember is rám nézett, hogy mi ez a "műsor". Durva milyen közönyösek az emberek. A végén inkább vártam még egy villamost, de tömöttre nem szálltam. Hála az égnek már közel van a munkahelyem és nem kell tömegközlekednem.
2019. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Az 1x-2x csak a legjobb években van. Általában többször, de én mellette azt a fajta beszólást is kapom napi szinten, amit te. Bolondok sajnos mindenhol vannak és egyre többen kint, a perverzek csak a bónusz:)

10-es!

Akkor a kérdés nem neked szólt, de azért köszi:)

2019. jún. 4. 18:21
 14/45 anonim ***** válasza:
13%

Ma már tényleg minden zaklatás, beteg világ ez. Nézd meg mi van reggel a combinon, egymás hegyén hátán az emberek, biztosan mindenki zaklat mindenkit.


Ha már ránézel valakire az utcán, az is zaklatás. Nyilván ha gazdag, jóképű, befolyásos faszi csinálja, az már n zaklatás, hanem udvarlás. :D

2019. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
54%

Olyan mondjuk velem is volt, hogy egy m2-re négyen jutottunk a Combinón, és egy elég vonzó csaj s.egge hozzáért a farkamhoz. Nem hiszem, hogy direkt nyomta hozzá. :D Szóval nem mindig szándékos. De persze általában meg lehet állapítani, hogy az-e.


Több ellenőr kellene a tömegközlekedési eszközökre, akik nemcsak a jegyeket néznék, hanem az agresszív állatokat is ledobnák...


9-es vagyok.

2019. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
14%
Igazad van nyuszika. Nem a ruha teszi, hanem a kisugárzás. Ezek szerint te mégiscsak áldozat típus vagy. Én nem. És vettem már fel én is kirívó ruhát. Szavakon meg bámuláson túl semmit nem kaptam. És gyanítom nem látszik messziről a kés a táskámban, hogy azért lenne így. (:
2019. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
76%

Mennyi ostoba pasi válaszolt te jó isten :) még jó hogy a kérdésed nőkhöz irányult..


Velem egyszer történt olyan hogy a villamoson megfogta a fenekem egy kiéhezett vén gyökér csöves barom féreg sz*r, de sajnos még nagyon fiatal voltam így nem mertem semmit szólni, hanem leszálltam a következő megállóba és elsírtam magam. Undorító állatok ezek, kitaposnám az összesnek a belét.

2019. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Megkérném azokat a férfiakat, akik arról szeretnének vitát nyitni, hogy mi számít zaklatásnak és mi nem, görgessenek tovább és keressenek ehhez megfelelő kérdést. Az én kérdésem nőkhöz szól. Ha jól látom, nekik sikerült megérteniük, hogy nem az zavar, ha véletlen! hozzám ér valaki egy zsúfolt buszon. Amennyiben férfi vagy, de tudsz érdemben hozzászólni mondjuk ötlettel, nem foglak lepontozni, csak válaszolj kulturáltan a kérdéseimre.
2019. jún. 4. 19:00
 19/45 anonim ***** válasza:
23%
Nem zaklatnak, pedig zaklathatnának a nők. 😎😃 De erre kicsi az esély, mert sajna nem közlekedem tömegközlekedéssel. 31F
2019. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
27%
15 éve lakom Budapesten, nő vagyok, rengeteget BKV-zom, de egyetlen ilyen zaklatós élményem sem volt. Nem lehet, hogy azt is zaklatásnak éled meg, ami véletlenszerű, pl tömegben hozzádérnek?
2019. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!