Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zaklatnak a tömegkö...

Titeket is zaklatnak a tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés

A kérdésem lányokhoz, nőkhöz, asszonyokhoz szól.Konkrétan szexuális jellegű zaklatásra gondolok. Velem évente egyszer-kétszer előfordul, hogy adott hímnemű lény alibinek használva a tömeget, hozzám dörzsöli magát, néha még a fülembe is liheg. Én ilyenkor először kulturáltan rászólok, másodszorra nem annyira kulturáltan ráordítok. A harmadik fázisig még csak egyszer jutottam el. Mentségemre szóljon, hogy azt is figyelmeztettem, hogy gyomorszájon vágom, ha még egyszer a s.ggemben találom a f.rkát...

A kérdésemet az ihlette, hogy utoljára pár napja történt ilyesmi. Akkor az ordításom hatott, zavartan leszállt, ahogy általában szoktak, de arról eszembe jutott, hogy még soha nem hallottam más nőt úgy cirkuszolni, pedig biztos nem vagyok egyedül ezzel a dologgal. Mások mit csinálhatnak? Van valami jó trükkötök? Vagy csak tűritek és a következő megállónál ti szálltok le?



2019. jún. 4. 17:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
67%

Én azt jegyezném meg, hogyha heringparti van és mindenki össze van préselve, majd véletlen megesik az, hogy az ember farka egy másik seggébe akar találni, és az adott hölgy erre meglepődve/felháborodva/ijedten vagy akárhogy a férfi felé fordul és rá akar szólni, akkor kedves ilyen helyzetbe került férfiak, ne itt hangoztassátok már, hogy titeket mindenért zaklatással vádolnak, hanem ott, abban a helyzetben tessék egy "elnézést" hangzású szót kinyögni, hogy a nő tudja, nem megint egy fogyatékos akarja kiélni magát. Persze ez is csak akkor megy, ha az a véletlen tényleg véletlen.

Én legtöbbször viszem a párom, ha ilyen utakra megyek, mert nekem például csak olyan tapasztalatom van, hogyha rászólok, akkor még inkább csinálják. Mindegy milyen erélyesen, hangosan, csúnyán, ha bunkóra fogom sértegetnek is, de nem hagyják abba. Így viszont van olyan védelmem, aki nálam nagyobbat tud ütni.

Szerencsére én nem mondhatom, hogy ez nagyon gyakori, de ha mégis megesik tényleg a legrosszabbat fogom ki, voltak nagyon megalázó élményeim is, amiket kb már én szégyelltem később akár a legközelebbi barátaimmal megosztani.

A trükköm annyi, ha egyedül megyek inkább nézek ki egyszerűen, akár csúnyácskán és ha lehet a saját nemem közelébe préseledőm, próbálok megbújni a legbiztonságosabbnak tűnő emberek közt.

2019. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
19%
Engem is zaklathatna valami hím, hogy legyen okom megütni valakit. ^^ olyan jó lenne végre...
2019. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
51%

"Én azt jegyezném meg, hogyha heringparti van és mindenki össze van préselve, majd véletlen megesik az, hogy az ember farka egy másik seggébe akar találni, és az adott hölgy erre meglepődve/felháborodva/ijedten vagy akárhogy a férfi felé fordul és rá akar szólni, akkor kedves ilyen helyzetbe került férfiak, ne itt hangoztassátok már, hogy titeket mindenért zaklatással vádolnak, hanem ott, abban a helyzetben tessék egy "elnézést" hangzású szót kinyögni, hogy a nő tudja, nem megint egy fogyatékos akarja kiélni magát. Persze ez is csak akkor megy, ha az a véletlen tényleg véletlen."


És ha heringparti van, és ő jön neki véletlenül a farkamnak, akkor is én kérjek elnézést? Ne már! Én nem zaklatok senkit, nem érek direkt senkihez, de nem fogok elnézést kérni, ha nem csinálok semmi rosszat.

2019. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
84%

-Fenèkmarkolászás buszról leszállva

- 9-es buszon 2x is előfordult, hogy a mellettem ülő a táskája alatt átnyulva tapizott

- 7-es buszon hátulról dörgölőztek, a fülembe lihegtek

- 4-6-os villamoson ugyanaz, mint a 7-es buszon + hozzátette, hogy "mindjárt vége".

- 17-es villamoson konkrétan a mellettem ülő férfi a farkát verte, amit én nem is vettem észre az utolsó hangokig (amikor elèlvezett), majd felrantotta a gatyajat és leugrott a villamosról (hosszú, téli szövetkabát volt rajta).


Hirtelen ennyi...

2019. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem az ilyen embereket kmről észre lehet venni, mert az emberen látszik ha baj van a fejével. De oké.
2019. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére nem, viszont az autókból kikiabáló egyének igen.
2019. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen mindegy mennyire vonzoan oltozkodol, normalis ferfi nem kezdi el magat hozzaddorzsolni, szanalmas ez az aldozathibaztatas.


A reakciod meg a leheto legjobb, ugyanis ezzel a kornyezet szamara is nyilvanvalova teszed a problemat, igy vagy a delikvens magatol leall vagy nagyobb esellyel segit egy utastars.

Bennem is tulteng a tesztoszteron, de megsem jutna eszembe ilyen fereg viselkedes. Arra viszont volt pelda, hogy pont ilyen esetben a csavo visszaszolt a csajnak valami kevesse kedveset, aztan mocskosul meglepodott, amikor eloszor meg relative szepen szoltam neki, majd folytatta a csaj fele, en torkon ragadtam es kozoltem, hogy akkor most o szepen leszall.

(Annal szomorubb, hogy onnan vettem eszre, hogy kiurult a villamos, mert mindenki inkabb otthagyta a kenyelmetlen szituaciot.)

2019. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy azért van olyan, aki habár férfi, sikerült NORMÁLISAN véleményt nyilvánítania.


20-as: Nem.Egyértelmű, hogy nem véletlen volt, olyankor nem szoktam pattogni.


Mindenkinek: Egy épeszű ember külön tudja választani elmondás alapján, hogy véletlen, vagy szándékos zaklatás. Én az utóbbiról kérdezek, ezt tulajdonság, hogy senki nem szereti, ha idegen emberek teljesen belemásznak a magánszférájába, tehát ha tömeg van, megpróbálja minél távolabbivá tenni minden testi kontaktust. Ha ez elkerülhetetlen, akkor megértem, hogy nem egy 90 éves, kicsit büdös bácsihoz simul egy pasi, hanem inkább egy nőhöz, de itt azon van a hangsúly, hogy ELKERÜLHETETLEN, valakihez biztos, hogy "hozzá van préselve. De! Mivel ez neki is kényelmetlen, próbál mindenkitől a lehető jobban elhúzódni. Ha például véletlen a fenekemhez ér a nemi szerve körüli rész, akkor jó esetben eleve nem áll a f.rka, mégis megpróbálja nem hozzám nyomni(ha áll, akkor pláne), vagy mondjuk úgy 45 fokban elfordulni és akkor máris csak a combja van a kérdéses testrészemnél. Miért? 1.Nem akarja perverz idiótának érezni magát, mert tudja, hogy nem az. 2. Nem szeretné, hogy más ártatlanul vádolja ilyesmivel, tehát csökkenti a gyanút, amennyire csak lehet.+ Simán csak áll, nem dörzsölgeti hozzád, nem nyomogatja neked, mint a kutyák, amikor meg.dugják a gazdi lábszárát/párnát/kanapét/bármit, mert épp kanosak és nem lihegnek a füledbe.

Aki pedig már legalább egyszer átélte mindkettőt rohadtul érzi, hogy melyik melyik, mert a kettő nem összekeverhető.


Nem tudom ki írta, de az nem igaz, hogy mindegyik csövesnek vagy bűnözőnek néz ki. Általában tök átlagosnak néznek ki, én inkább azt látom bennük közösnek, hogy önbizalomhiányos, mulya alaknak látszanak, akiknek soha nem volt még csajuk (valószínűleg az utóbbi igaz is.)

Azt se gondolom, hogy csak szép nőket zaklatnak, szerintem nem ez a fő szempont. Elég, ha nő, úgy néz ki, hogy nem mer majd ellenkezni és jó helyen áll/ül, vagyis feltűnés nélkül lehet rajta élvezkedni. De cáfoljatok meg, ha nem így látjátok!

2019. jún. 5. 19:21
 29/45 anonim ***** válasza:
0%

Egyetlen szóval se írtam, hogy csövesnek néz ki. De a tekintetén látszik, hogy valami nem kóser nála. De feladom. Nekem megy az ilyesmi, velem eddig és eztán se fog senki ilyet művelni, mert nagyjából addig élt. És örömmel tartom a kezem utána a bilincsért.

Más ember nyűgje meg innentől nem érdekel. Sose védenék meg élőben senkit. Engem se védene senki.

Pontozzatok le, meg jelentsetek fel nyugodtan. Mindenki.

2019. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért vagy ideges, én nem pontoztalak le se téged, se senkit. Mindenkinek vagy zöld kezet adtam vagy semmit. Annyit írtam, hogy SZERINTEM nem úgy néznek ki, hogy sötét utcán átmennék a másik oldalra, mert tuti, "vaj van a fején". Az lehet, hogy van "perverz tekintet", de mivel nem vagyok utasszámláló, nem úgy utazom, hogy minden felszállónak megnézem a tekintetét. Ez nagy tömegben egyébként is kivitelezhetetlen.

Azt sem kérte senki, hogy te oldd meg mások problémáját.Elmondtad a saját tapasztalatodat. Nekem ez elég és köszönöm.

2019. jún. 5. 19:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!