Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érezhet irántam?

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és nemtudom eldönteni hogy most utál van esetleg bejövök neki?

Pár hónapja egy játék alkalmával aztmondta hogy engem csókolna meg valamint sokszor ránézek és látom hogy figyel engem

De nagyon ilyesztően számomra:Dvalahogy mindig elkapom a tekintetét de gyorsan elrántom a fejem

És csak 3 lány szép szerinte és csak azoknak lájkolja a képét és ebből a háromból én vagyok az egyik

Azonban meglepetésmre múltkor észrevettem hogy letiltotta instagramon az üzenetküldést azaz nem küldhetek neki üzenetet és nemtudom miért hiszen soha de soha nem beszélünk

Kicsit gyerekes fiú még és a haverjaival mindig röhögnek valami baromságon de ha ottvagyok a közelbe olyan mintha feszült lenne

Nem röhög,beszél ahogy szokott csak figyel de nagyon ilyesztően

Alapjáraton csendes lány vagyok és nem gondolom hogy idegesíteném mivel nem is tudnám semmivel

Nemtudom eldönteni hogy utál vagy kedvel?://

Nekem nem jön be ez a fiú de mégis bánt hogy letiltott meg nemértem egyszerűen a viselkedését



2019. jún. 4. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen utal, a tiltasbak oka van...
2019. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tiltasnak*
2019. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen csak nemértem miért hiszen sose váltottunk még egy szót se és semmi közünk nem volt egymáshoz tényleg soha
2019. jún. 4. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet valamivel eltaszitottad őt...
2019. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tiltásnak valószínűleg egy másik csaj az oka. Persze ez nem jelenti, hogy nem szeret amit leírtál az alapján biztos. Lehet, hogy bizonytalan, adj jeleket. Egyértelműeket.
2019. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy iJesztő
2019. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!