Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukám miért törődik ezekkel...

Anyukám miért törődik ezekkel a szerencsétlenekkel? Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Ahol anyukám dolgozik boltba bejár vásárolni egy fiatal pár.

Max 30 évesek. A fiú mindig próbál barátkozni engem is bejelölt messengeren és a testvéremet is, és nagyon sűrűn írogat.

Állandóan találkozni, meg barátkozni akar velünk.

Anyukám nagyon jó indulatú nő, én kevésbé.


Az a baj, hogy konkrétan fogyatékosok, és igénytelenek is.

Sajnos már nagyon betelt nálam a pohár.

Mert kért kölcsön tőlem pénzt a srác.

Na ő olyan, hogy mikor volt pénzük akkor vettek 2 50 ezer forintos biciklit, majd nem volt mit enniük eladták fele annyiért pár hét múlva.

Én meg olyan vagyok, hogy mikor megkaptam az év végi prémiumot, hozzá sem nyúltam ott van a bankszámlán.

Mikor felmondtam egy munkahelyen (4 hét múlva kezdtem is már az újon), nagyban írogatta hogy én mennyire egy felelőtlen alak vagyok stb.


Na aztán igazán a lényeg, hogy én felfüggesztettem a facebook fiókomat egy ideig. És ő meg azt hitte letiltottam és ugye olyan ember akinek hiába magyarázod hogy nem.

Ez nem is érdekelne, csak aztán anyukámnak meséli elferdítve a dolgokat.


Aztán én azt fogom visszakapni, hogy mennyire egy tapintatlan és bunkó alak vagyok, pedig én aztán nem.


26 F



2019. jún. 5. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod anyukádnak, hogy mi volt igazából, biztosan megérti.

És figyelmeztetheted is, hogy nehogy adjon nekik kölcsön, mert kihasználják, nem szorulnak rá, csak nem tudnak bánni a pénzzel.

2019. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!