Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elliot Rodger pszichopata...

Elliot Rodger pszichopata volt, vagy Borderline személyiségzavaros?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,mert a két betegség között az a különbség hogy a borderline tud kötődni,a pszichopata nem. Valaki azt mondja,hogy asperger szindrómás volt de szerintem ez nem igaz.
2019. jún. 5. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Pszichopata. Pszichiátriai kezelés alatt allt. Nem tudott összeszedni egy nőt se aztán elszakadt nála a cérna.

Ékes bizonyítéka hogy kehet a pénz se segít csajozni !!!

2019. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelmű, hogy nem pszichopata. Ugyanis a pszichopatáknak nincsenek érzelmeik.
2019. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nárcisztikus pszichopata volt kis szívem..
2019. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy késői válasz, de a pszichopatától állt a legmesszebb, pont hogy különösen érzékeny volt minden rosszra amit érte, gyakorlatilag elég volt neki annyi hogy meglásson egy szerelmes párt, és elment a sarokba sírni. Nárcisztikusnak meg nárcisztikus volt, de az az egész életében való elutasítás miatt lett, mert amúgy alapjáraton gyerekként meg pont hogy önbizalomhiányos volt, de mondjuk ez jellemző a nárcisztkus emberekre sokszor, hogy egykor még durva önbizalomhiánnyal küzdöttek, és ha ezt nem tudják kezelni, akkor át mennek a másik végletbe és gyakorlatilag istennek tartják magukat, és szerintem amúgy a nárcisztkus embereknek minimum a 80-90%-a pont így lesz nárcisztikus mint Elliot. De ezekkel persze védeni nem akarom, mert ettől eltekintve egy krva szar és szánalmas ember volt az biztos
ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!