Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanacsotok van szamomra?

Tanacsotok van szamomra?

Figyelt kérdés

Lehetosegem van atiratkozni egy masik iskolaba, egy jobba a mostaninal. Tobb baratom lenne, jarhatnek olyan szakkorokre, amik tetszenek(pl drama(gondolkodom azon, hogy szinesz is szivesen lennek))

Viszont nagyon sok tantargybol kellene kulonbozetit tennem es nem tudom, hogy mit csinaljak.

Mert ugy vagyok vele, hogy ez az utolso lehetosegem, valahogy megsincs kedvem elolrol kezdeni az egeszet. Uj osztaly, uj tanarok, minden uj. Ahol most vagyok mar tudom, kitol mit varjak.

Itt olyat kellene tanulnom, ami nem erdekel, illetve nem tanulok, csak egy nyelvet. De kenyelmesebb.

A masik suliba lehet at se vesznek. Es nagy a lemaradasom. Ha at is vesznek nehez lesz.

Ott is en leszek a buta lany , itt id rn voltam. Es ez nem tett jot nekem.


Eddig barmit megadtam volna, hogy atmehessek, most megis megtorpantam, pedig most jarok a legkozelebb. Kezdem a jot is latni abban, hogy itt maradok.

Viszont attol is felek, hogy kesobb megbannam.

Mit tegyek?


2019. jún. 5. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy kihívás és a cél előtt megtorpantál! Természetes, hogy a biztost a bizonytalanért félve kockáztatnád. Kicsit olyan ez, mint amikor valaki beleragad egy rossz párkapcsolatba, de jön egy új nagy szerelem, mégsem mer lépni.

Szerintem később megbánnád. Most vagy fiatal, nincs vesztenivalód, fel kell kötni a gatyát, de hosszú távon megér egy próbát.

2019. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Azt se tudjuk, hogy hányadikos vagy...
2019. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak teljesen igaza van.


"Kényelmesebb."Ja.De a jövődről van szó.

"Nehéz lesz."Talán.Erről egy régi vicc jut az eszembe(félre ne értsd,nem kigúnyolni akarlak).A nyuszi kölcsön akarja kérni a medvétől a létráját,de,cselekvés helyett,elkezd agyalni.-Mi lesz,ha nem adja kölcsön?

-De miért ne adná kölcsön?

-A medve irigy...

-Bár,mi mindig jól kijöttünk...

-De a múltkor összevesztünk...

-Á,azt már biztos elfelejtette.

-Mondjuk,elég haragtartó...

Épp itt tart a gondolkodásban,mikor arra jár a medve. -Szia nyuszi!Mi a helyzet?

-Tudod mit,te szemét?Cseszd meg a létrádat!

Ha fejben előre legyőzöd magad,biztosan veszítesz.

"Ott is en leszek a buta lany , itt id rn voltam."Akkor tényleg nincs mit vesztened. :)Egyébként:"Nem vagy buta kis Vuk,csak még sok a tanulnivalód."

"Később megbánnám."Valószínűleg.Kevés az önbizalmad,gondolom azért,mert másokhoz méred magad.Tudom,mondani könnyű,de tény:Hagyd abba,nincs értelme.TE nem vagy másvalaki.Eltér a neveltetésetek,a szocializációtok,a tapasztalataitok.A saját életedből kell gazdálkodnod.Tudod:"Legyél önmagad.Mindenki más foglalt."

2019. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok
2019. jún. 5. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha már idáig eljutott a dolog, akkor most már ne csinálj a szádból segget... Most már csináld végig.
2019. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10.-ben már nem érdemes iskolát váltani. Abban a hátralévő két évben, amiből ráadásul az utolsó az érettségire való felkészüléssel fog telni, sok pluszt már úgyse kapsz az új sulidtól. Szerintem maradj itt, ahol vagy, és a különbözetikre fordítandó energiáidat fordítsd inkább a továbbtanulásra. Érettségi után orientálódj most már a választott pályád felé, pl. a Színművészetire, ha az érdekel.
2019. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mos ttényleg az a gond hogy kéne kicsit dolgozni és kényelmesebb ami most van? Minden a világon kényelmes amit már ismersz, mége gy bántalmazó kapcsolat is, de ettől még nem jó. Megéri a munkát vagy sem?
2019. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!