Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telt az eddigi legrosszab...

Nightlover kérdése:

Hogy telt az eddigi legrosszabb szülinapotok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
jól
2019. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Unalmasan.
2019. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
84%
A szüleim előtte lévő napon összevesztek. Apa odaadta már 1 nappal korábban az ajándékát, mert "nem fog jópofizni". Anyától megkaptam másnap (a szülinapom napján) az ajándékot. Az egyik tesómnak fontosabb volt a barátnője, ő itthon sem volt aznap. A másik tesóm is elment itthonról, csak felköszöntött gyorsan. :) A tortánál csak anya és én voltunk ott. Fel sem szeltük, anyukám nem kért, én nem akartam egyedül tortazni a szülinapomon. Apukám kijött és elkezdtek veszekedni, sírtam egész délután, és többnyire egyedül voltam.
2019. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Idén pont a szülinapomra lettem nagyon durván beteg. Úgy begyulladt a torkom, hogy már egyfolytában fájt, nemcsak nyelésnél, ráhúzódott a fülemre is, az is nagyon fájt, alig hallottam valamit. Lázas is voltam, szédültem, remegtem, egyszóval borzalmas volt. De amint jobban lettem egy kicsit, ünnepeltünk persze.
2019. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

26. Apám ordított velem és mindent összetört körülöttem. Sírva kértem, hogy ne tegye. Mentálisan nem vagyok túl stabil így az orra előtt okoztam magamnak véres sebet és nem zavarta. Csak ketten voltunk. Rajta kívül a szomszéd köszöntött csak fel. Ja és az egész balhé csak amiatt mert szomorú hangulatban mentem át hozzá.

A heg még megvan.

2019. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Alsós voltam, életem első szülinapi zsúrja lett volna(anya sosem engedte, hogy ilyen bulit tartsunk otthon barátokkal) 2 héttel előtte megvettük a meghívókat is, de még aznap este talált egy kifogást, miért nem tarthatunk mégsem bulit. Ha jól emlékszem engem hibáztatott valamiért. Nagyon vártam már, hogy saját zsúrom legyen, óvodában is irigyeltem azokat akiknek volt. Az egyik meghívó még mindig megvan valahol..

Ez akkor nagyon rosszul esett, nem is volt még azóta sem saját bulim.

19/l

2019. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
12 voltam, a mamám előző nap került kórházba infarktussal, teljesen érthetően a szülinapom volt a legutolsó, ami bárkit is érdekelt. Persze engem se nagyon, nem az elmaradt ünneplés miatt volt vacak természetesen.
2019. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Aznap került sor barátom kutyájának elaltatására. Végig sírtam a délutánt és az estét is, annyira sajnáltam, hogy nem lehetett már segíteni szegény állaton.
2019. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Szinte az összes szülinapom rossz volt.Az ideit egyedül töltöttem (a tavalyit is) a szüleim elfelejtették és 2 barátomon kívül nem köszöntött fel senki. 19/L
2019. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Még kisgyerekként volt, tanyabulin, (szilveszter napján születtem). Szüleim magukkal vittek engem és a testvérem egy szilveszteri buliba.

Azt hiszem vagy négyszer-ötször is elsírtam magam és a köztes időben is baromi kellemetlen volt. Egyszer elsírtam magam mert ott hagytak a szüleim a sok ittas között, aztán elbőgtem magam mert baromi hangos volt a zene és már nem bírtam tovább, aztán egyszer alám dobtak egy petárdát, amitől úgy meg ijedtem hogy megint elbőgtem magam, meg még lehetett egy kettő hasonló. A zene is rossz és nagyon hangos volt a petárda hajigálás is baromi idegesítő volt, az ittasok gyülekezete se épp a legkellemesebb társaság egy gyereknek.

És akkor még jött a slusszpoén, mit talált ki a banda hogy mi legyen a szülinapi ajándék: Bevittek a táncparkettre és körbeállva tapsolva énekelték hogy:

"Boldog, boldog, boldog születésnapot, azt kívánjuk hogy legyen még sok ilyen szép napod"...

Inkább ne... :D

2019. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!