Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért definíció, hogy a...

Miért definíció, hogy a magyar heteroszexuális férfiaknak "jó"?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam kérdést feltenni, hogy miért hagyjuk, hogy eltapossanak bennünket. A válaszok megdöbbentőek voltak, a moderátorok rövid úton törölték is a kérdéseimet, annak ellenére, hogy idézetekkel, tényekkel bizonyítottam, hogy Magyarországon igenis eltapossák azt, aki nem tartozik valamely kisebbséghez.

2019. jún. 7. 08:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Az elhatalmasodó paranoia állhat a háttérben.
2019. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ez most nálam, vagy a moderátoroknál?

(Én tényekkel tudok bizonyítani)

2019. jún. 7. 08:47
 3/24 anonim ***** válasza:
Érdekel, írd le.
2019. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt lehet eltaposni és bántani, aki hagyja magát. Ki kell állni magadért. Plusz, ha teljesen értelmetlen a kommunikáció, akkor le kell sz..rni a másikat, nem kell vele foglalkozni.
2019. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A magad nevében beszélj, max téged tapostak el.
2019. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én egy full átlagos, vegyes házasságból származó (anyám nő, apám férfi) hereto, magyar férfi vagyok. Még soha nem bántott érte sehol, senki.
2019. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
A buta és/vagy csóró pasikat tiporják el.
2019. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartozom egyik kisebbséghez sem, de nem érzem, hogy el lennék taposva. Biztos bennem van a hiba.
2019. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem érzed még igaz, bár a kérdés arról szól, hogy miért tilos még a kérdést is feltenni.
2019. jún. 7. 09:26
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Nincs itt eltaposva senki. Az már más kérdés, hogy létezik pozitív diszkrimináció, de ettől nem vagy eltaposva. Ez egy betegség, ha te így érzed.
2019. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!