Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Többi lent)

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbúl érzem magamat naprol napra az alacsonyságom miatt,164-cm magas vagyok ráadásul vékony is 57-kg,(F) a munka helyemen is folyamatosan a megaláztatást kapom,egyszerűen semmibe vesznek az emberek,Fikáznak,Beszologatnak és azt mondják hogy hogy megvernélek te kis fadarab,Az utcán is ugyan ezt kapom még a csajoktól is,A családi rokoni kapcsolatom núlla Barátnőm nincs,barátom sincs mert nem fogadnak be az alacsonyságom miatt,egyszerűen rossz felét kaptam az életnek,Mit tegyek? ha a magasabb lennék már nem törődnék Semmivel.17F)
2019. jún. 7. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a saját öngyűlöletedet látod bele mindenbe. Valójában mindenki lesz***ja, hogy milyen magas vagy. De ha ez jót tesz, akkor hordj magasított cipőt.
2019. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első. Amíg nem tanulod meg magad szeretni, mások se fognak
2019. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem a magasságoddal van a baj, hanem a mentalitásoddal. Ha belülről megváltozol kívülről is lesz változás. Én is ilyen voltam régen, sőt még jóval rosszabb helyzetben mint te, az öngyűlölet ördögi körébe én is belekerültem, és évekig nem tudtam kilépni onnan, de senki nem segíthet rajtad önmagadon kívül. Régebben szóltak be a magasságom miatt néha/néha de ma már senki meg nem említ nekem egy rossz szót se, ha meg igen akkor lerendezem az egészet békésen, mivel ha rosszul kezeled a negatív kritikát akkor az azt jelenti hogy nem vagy magabiztos. 166 cm 22/F
2019. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen xard le, hogy másnak mi a véleménye a fizikai méreteidről. Neked sokkal könnyebb lesz, mert ha továbbra is adnál a véleményükre, azzal elfogadod a beszólásokat. Ezen kívül tudsz izmosodni, ússz, emelgess súlyt, fekvőzz, szerezz egy jó kis bicepszt és máris abba fogják hagyni. De inkább magadért eddz, ne értük.
2019. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
190 cm vagyok és akkor is vannak problémáim, ha nem a magaságom végett akkor más miatt. Megoldhatatlan problémáim vannak mindennap szóval nehogy azt hidd, hogy megvált a magasság.
2019. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,;))
2019. jún. 7. 19:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!