Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » ELTE - ÁJK jog levelező?

ELTE - ÁJK jog levelező?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, vélemények, oktatók, színvonal, mikor, hogyan kell bejárni, emelt történelem érettségi nélkül lehet boldogulni?

Minden érdekel :)



2019. jún. 7. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogot levelezőn ne. Kivéve ha közigben akarsz dolgozni, de akkor meg felesleges a jogász diploma. Veresenyszférában esélyed nem lesz levelező képzéssel.
2019. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nappalis vagyok, de kb olyan mintha levelezőn lennék. Heti másfél napba besűríthetőek az órák. De teljesen mindegy, hogy levelezőn, vagy nappalin végzed, mert nagyon kevés az olyan szeminárium, ami ténylegesen hozzád a tudásodhoz. Minden csak önszorgalman múlik.
2019. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég sok levelezős hallgatóval volt szerencsém együtt vizsgázni és finoman szólva köszönő viszonyban sem volt a tudásuk egy nappalis hallatóéhoz viszonyítva. Egy napba besűríteni a nappalis szemináriumokat meg szerintem baromság. Talán elsőévesen még működik de később egyrészt értelmetlen, másrészt baromi megterhelő.
2019. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!