Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a magyar híresség,...

Ki az a magyar híresség, "celeb", "influencer" akit folyamatosan látsz a neten és már nagyon idegesít téged?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Lil G
2019. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Dezső Bence.

Rohadtul nem érdekel de folyton kidobálja az a nyomi youtube, még azután is hogy már többször rányomtam mikor felugrott ajánlottnak hogy nem érdekel ez a csatorna, de még így is előkerül néha a pofája. Pedig csak tech, gameplay, paródia, kritika, és zene videókat nézek általában... a youtube valahogy mégis kisértést érez arra hogy a pofámba tolja azt a hülye kölyköt.

2019. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
te
2019. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Dancsó Péter.
2019. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Kb. az összes ismert politikus.
2019. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

Dezső bence, fanmademaker

Dezső bence már a hangjával idegesít, nem követem de mégis feldobálja a videóit.

Na a Fanmademaker Marci hatalmas csalódás volt nekem, sok éve követem a munkásságát de amit Nosikával művelt borzalmas. Egy taknyos kis senki tönkretette egy ember munkáját. Ezután meg olyan videósokba állt bele akik semmit sem ártottak neki, mire jó ez neki? Undorító

2019. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Szabyest. Egy számát hallgattam meg még régebben mikor egyik ismerősöm átküldte, hogy röhögjünk rajta, azóta meg egyfolytában kidobálja a videóit a Youtube.


Az a srác szó szerint a többi tininek az ízlésficamából él meg. Tehetsége semmihez nincs, hangja borzasztó, a személyisége pedig undorító.

2019. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Hát nekem valahogy nem dob fel ilyeneket a Youtube, évtizede nem nézek európai-amerikai tartalmat...
2019. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Dezső bence
2019. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bár ők lehet nem olyan ismertek, de nekem az instagram folyamatosan Dombai Laurát és Sydney van den Boscht dobja fel. Az utóbbit youtube-on is. Magamtól soha egyszer nem néztem meg a profiljukat, ezért nem értem. Viszont ha már meglátom valamelyiknek a képét, rosszul vagyok.
2019. jún. 8. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!