Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen nem voltam sose...

24 évesen nem voltam sose bulizni, azt se tudom mi az a éjszakai élet, gáz vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A te életed, azt csinálsz, amit akarsz, azzal töltöd az idődet, amivel akarod.
2019. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
van remény :)
2019. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Éjszaka aludni kell, ez a normális. Én is ezt csinálom, csak akkor vagyok ébren éjjel, ha egy utazás csak így megoldható.
2019. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem. :)

Nem mindenki bulizós.

2019. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem izgi ám.
2019. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg még le is szarom. Meg azt is, hogy emiatt egyesek gáznak tartanak-e vagy sem.

:)

2019. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Énsem voltam.

38F

2019. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vyla ***** válasza:
81%
nem vagy.. Azt megkerdezhetem h miert nem voltàl? Én egy időbe elég sokat jàrtam..elég sok mindent megeltem...van ami még a mai napon is hatassal van rám...Egy csomó mindent vissza csinálnék...vagy másképp csinálnék... Viszont egy ilyen buliba ismertem meg a jelenlegi párom, aki ha nem lett volna mar nem tudom hol tartanek... ..
2019. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
#7: Te inkább csak hallgass a trágár privátjaiddal. A kérdések alatt is folyamatosan direkt a baromságot írod. Remélem előbb utóbb kitiltanak innen téged.
2019. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az eleteddel kapcsolatban kizárólag egyetlen egy dolgot kell figyelembe venned, és az nem az, hogy mások szemében gáznak számítasz-e. Neked rossz, hogy nem jársz bulizni? Te magad úgy érzed, hogy kimarad valami hú de jó dolog az életedből azért, mert nem tudod, hogy milyen az éjszakai élet? Magad miatt szeretnél bulizni, vagy azért, mert félsz, hogy mások mit gondolnak?

Ha ezekre az a válasz, hogy mindez magad miatt érdekel, akkor tegyél erőfeszítéseket azért, hogy valóra váljanak az álmaid, ha meg csak mások miatt akarsz eljárni bulizni, akkor szard le az egészet.

2019. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!