Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tényleg nem...

Lehetséges hogy tényleg nem sok idő van az embereknek?

Figyelt kérdés

[link]


Én nem bánnám úgyis rossz az életem. Legalább az megnyugtat hogy az élet vége igazságos , mindenkire az örök sötétség vár.Egyébként is jelentéktelenek vagyunk , még szabad akaratunk sincs. Egyszer meg mindennek vége lesz.



2019. jún. 9. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem 2050-re tippelnék. 2100 után kezdődhetnek az igazi bajok.
2019. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A tudósok 2050-t mondanak.

Nekik jobban hiszek.

2019. jún. 9. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Az igazi gondok már most jelen vannak

15 perc napozás,50-es faktorú naptejjel.Nem a nappal van baj,hanem az ózonréteggel.Nincsen 2050.

2019. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondják, hogy kihal az emberiség, hanem, hogy nagyon rosszul fogunk élni, háború lesz, éhinség és rengetegen meg fognak halni. Most az új jelentést nem néztem, de Magyarország európai viszonylatban különösen veszélyeztetettnek számított valamikor, de még itt sem nagy feketeséggel, hanem elvándorlással/éhinséggel/szavannai éghajlat kialakulásával kellett számolni.
2019. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is elegem van az életből. Bármit tettem életemben soha nem voltam boldog. Soha nem voltak barátaim. A gyerekkorom rossz volt. Szomorú vagyok hogy másoknak milyen jó élete van. Csak az vigasztal hogy egyszer mindennek vége lesz. Minél előbb.
2019. jún. 9. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

A cikket napokkal ezelőtt olvastam angolul is, teljesen máshol. (csak hogy jelezzem, ez nem csak egy ilyen légből kapott hír, hanem valós)

Nem tudom, hogy mennyire lesz így, de nagyon remélem, hogy az emberiség megkapja végre, amit érdemel. És ha ezt még pont meg is élhetem, annak végképp örülnék.

Végtére is, mi is, meg még sok kis ember szrik rá magasról, mert nem érzi közvetlen veszélyben (még) magát, a klíma változás ami az utóbbi 15-20 évben ment végbe, senkinek nem tűnik fel úgy igazán. Ilyen az emberi természet. Ha nem engem fenyeget, akkor szrok bele, mert a napi gondjaim fontosabbak. A kormányok és a cégek meg azért szrnak rá, mert nekik nem üzlet, nem érdek. Még. Szóval csak úgy tessék-lássék módon intézkednek egyelőre.

Akkor fogja már majd mindenki komolyan venni, amikor már késő lesz. Már most is majdnem az.

De pont emiatt a fsz hozzáállás miatt remélem, hogy tényleg annyi nekünk. Pont kiérdemeltük ezzel a mi vagyunk a világunk istenei viselkedéssel. Amúgy is egyre gázabb, ami a mindennapokban folyik, ahogy egyre ferdülnek az értékek, ahogy egyre elszigeteltebben élünk egymástól - egymás sggében. Az új trendek és ideák is borzalmasak.

Nem, tényleg. Én szívből kívánom ezt az apokalipszist.

2019. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én szoktam régi filmeket nézni és régi videókat de akkoriban sokkal jobb volt minden. Inkább érjen véget mint hogy szenvedni kelljen az egyre jobban romló világban.
2019. jún. 9. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Én valahogy 10, max 20 éves jóslok az emberiségnek.

Nagyon eldurvultunk, elszálltunk, rengetegen vagyunk, túl gyors a technológiai fejlődés, a pénz beszél, a kutya ugat. Sebezhetőek vagyunk.

2019. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is elegem van az életből. Bármit tettem életemben soha nem voltam boldog. Soha nem voltak barátaim. A gyerekkorom rossz volt. Szomorú vagyok hogy másoknak milyen jó élete van. Csak az vigasztal hogy egyszer mindennek vége lesz. Minél előbb."

Szóval dögöljön meg a szomszéd tehene is? Attól, hogy te nem tudsz boldogulni az életben, nem kéne talán mindenki halálát kívánni. Tudomásul kell venni, hogy felnőttél, és innentől neked magadnak kell a kezedbe venni a kormánykereket. Ha ez nem elég, a evezőt is. Ellenkező esetben természetes, hogy sziklának csap az első nagyobb hullám.

Ami a jövőt illeti, szerintem, ha nem kezdünk változni nagyon rövid időn belül, derűlátó feltételezés az ominózus 50 év. Változásra azonban nem sok kilátás van. Egy 4 évre megválasztott kormány nem fog olyan radikális megszorításokat hozni, ami a népszerűtlenségét fokozza. A polgárság meg nem fogja belátni, hogy neki magának kell megtenni az első lépést, példát mutatva ezzel a többieknek.

2019. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 50-60 éves világvezetőket nem érdekli, úgy is meghalnak addigra ezért csak azzal törődnek, hogy minnél többet termeljenek. Többet ér számukra pár évnyi gazdagság mint a jövő generációi.
2019. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!