Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes pszichológushoz...

Érdemes pszichológushoz fordulni egy lány esetében, ha már 3 hónapja csak folyamatosan sír, és bezárkózik? Vagy majd az idő segít?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze; még ha nincs is konkrét mentális betegsége valakinek, néha egy kis beszélgetés egy hozzáértővel sokat számíthat.

Igaz sokszor az idő a legnagyobb segítség, de nem árt, ha van valaki, aki el tudja indítani a jobban lét útján.

2019. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ó, persze hogy segít az idő, nekem is segített. Kaptam tőle egy csomó mindent, pl. pánikrohamokat, agórafóbiát, szociális fóbiát, depressziót, üldözési mániát... nem is tudom, mit kérhetnék még :))
2019. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes segítséget kérni, ez depresszió, abból pedig nem igazán lehet egyedül kijönni... tartósan legalábbis nem, max. átmenetileg.
2019. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért áldozod fel magad egy ilyen kapcsolatért? Miért akarod megmenteni?

Ez nem is kapcsolat, csak támaszkodik rád. Nem baj, nem kell mindenkinek társkapcsolatban élnie, lehet így is.

2023. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!