Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet online kérdőíveket...

Hol lehet online kérdőíveket kitölteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is részt venni kutatásokban, szeretnék kérdésekre válaszolgatni a szabadidőmben. Mindig csak olvasom, hogy nagy kutatások során ezt meg azt megállapították, de én ezekből mindig kimaradok, miközben tudom, hogy egy csomó kutatás online megy és bárki kitölthetné a kérdőíveket, de hol lehet ezeket megtalálni?

2019. jún. 10. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:

kerdoivem.hu példaul.

Hirlevélre is fel lehet iratkozni és akkor hírlevélben is küldenek kitöltendő kérdőíveket.

2019. jún. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Küldenél kérlek egy pontosabb linket, hogy ezen az oldalon belül hol lehet kérdőíveket kitölteni? Mert erre én fel vagyok iratkozva és évente jön max. egy kérdőív, a honlapon meg nagyon nem találom, hogy lenne csak úgy több kérdőív kitöltésére lehetőség. Köszi
2019. jún. 11. 13:34
 3/4 anonim válasza:

Van néhány jó oldal. Nem kell mondjuk sokra számítani, 1,5-2 év alatt kerestem 4-5 oldalról 45 ezer forintot.

Ami kifejezetten jól működött nekem:

populacio.hu, mobrog.com, lifepointspanel.com, ipsos i-say

Van több másik is, de vigyázni kell, sok a scam, átverés.

2019. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én nem pénzért gondoltam, hanem mert érdekelnek a kérdőívek. Aztán találtam egy ilyet, surveymonkey vagy mi, de azon se lehetett közvetlenül kérdőívet találni, csak google-ben.
2019. jún. 22. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!