Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Benji Krol meleg?

Kerkincsi kérdése:

Benji Krol meleg?

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Softboy.


Egyre több van belőlük, ez az új divat. Szűk, vagy cső farmer, ami boka fölé ér, fehér, vagy szövet edzőcípő, gondosan belőtt haj, megjátszott, vagy valós érzékenység - ezek a fő jellemzők. Kicsit több, mint a metroszexuális, az már lecsengőben van. Nem tipikusan férfias, sokan keverhetik őket a homoszexuálisokkal, de hát ha valaki feszülős farmert hord, belövi a haját, divatozik arra férfiként hogy tekintsenek?


Amúgy nincs ezekkel gond, itthon is nagyon sok fiú ezt a softboy stílust követi, mondjuk nálunk rájön még a fekete-fehér old school VANS cipő is.

2019. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki ez. Rákerestem google-lal, csaka képekre. Továbbra sem tudom ki ez, nem is érdekel, de arcra inkább csak egy kialakulófélben lévő személyiségű fiatal srácot látok, nem egy "homárt".
2019. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen, egy fiúval (Jeyjeygardi - Jorge Garay) van együtt
2019. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Mivel az egész életüket kiteszik Jeyjey-el twitteren,instán meg tiktokon hogy 10perc alatt még azt is megtudtam hogy junius 22-én összekukizták egymást
2019. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De egyébként hetero volt, és aztán valamikor talán májusban meglátta jeyjeyt és elkezdtek beszélgetni majd megismerte és rájőtt hogy bi (ja es twitteren olvastam hogy jeyjey irta hogy ez az egész egy meztelen keppel kezdodott amit poenbol kuldozgettek egymasnak)
2019. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!