Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen "segítőt"? Aki...

Ismertek ilyen "segítőt"? Aki 1-2 alkalommal meghallgat, elmondja a meglátásait, aztán véget is ér a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy az életem több területén változtatásra lenne szükségem, de eléggé össze vagyok zavarodva.

Vannak barátaim, de ők nem feltétlenül tudnak objektív véleményt alkotni, ezért olyan valakit keresek, aki kvázi idegen, akinek teljesen mindegy hogyan reagál, nem számít, hogy megbánt-e vagy sem. :)


Néha arra gondolok amúgy, hogy pszichológusi eset vagyok, de nem feltétlenül szeretnék így elmenni senkihez.

Van szerintetek ilyenre lehetőség Budapesten? Természetesen nem ingyen szeretném.


Köszönöm a válaszokat.


2019. jún. 10. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A pszichológus pont ilyen, ha segítség kell feldolgozni valamit, vagy túllépni valami problémán. Ha csak szeretnél valakit aki meghallgat, beszélget veled, azt elvállalom ingyen is.
2019. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A life coach ilyen, ha nem akarsz pszichológushoz menni. Árban ugyanolyan, egy tizes körül egy óra.
2019. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es: feltéve, ha gyakorlat megszerzésének a célja is van benne, akkor nem feltétlen kér érte manit.

Kérdező: privátban pontokban összeírnád a fő problémavonalat nekem? Nem részletesen, csak érintőlegesen.

2019. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!