Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szüleim lelki terroroztatnak,...

Szüleim lelki terroroztatnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félévkor kibuktam az egyetemről, apám utál engem, azzal fenyeget hogyha átsorolnak vagy megbukok valamiből megint, kidob a házból és elkült segédmunkásnak. Mérnökit tanulok, nehéz a matek meg a programozás, de szeretem amit csinálok, de apám már azóta gyűlöl, amióta mérnökit választottam az orvosi helyett,pedig apám is mérnök, meg a báttyám is azt tanulta, mégis jobban szereti, mint engem. Otthon nagy a nyomás, lelki terror meg minden van, ami már idegesít. Elköltözni tudnék, csak nincs annyi pénzem és nem tudnék dolgozni egyetem mellett. Magyart se beszélem meg nem is értem jól, mert külföldi vagyok. Mit tegyek? Tudtok javasolni valamit, mert a szüleim a rosszélethez húznak engem, minthogy a jóra, amit nem érdemlem meg.

2019. jún. 10. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Apádnak sem jötelessége 30 évig eltartani... ha valami nagyon nem megy, azt nem kell erőltetni, ha pedig annyira az az álmod, akkor csináld munka mellett. A tesóm jogi diplomát szerzett úgy, hogy közben dolgozott egy irodában, szóval olyan nincs, hogy neked kizárt a munka.
2019. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon szomorú lettem.. miért nem engedik a szülők, hogy megtalálj a saját útját az ember? Próbáld meg nyugodt időszakban megbeszélni - anyukáddal is , hogy ez érdekel, ezzel szeretnél foglalkozni. Egy betegnek sem jó, ha olyan orvos foglalkozik vele, aki nem szereti a hivatását. Nem fog gyógyulni. Hova jársz? BME?
2019. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

20 éves.. És BME igen..

De szüleimmel nem lehet beszélni, látni se bírnak

2019. jún. 10. 22:37
 4/5 anonim válasza:
89%
Te egyébként ázsiai származású vagy?
2019. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én orvosira jártam, nem jöttem ki a szüleimmel, elköltöztem. Dolgoztam mellett, meg eleinte koli (kb 15e Ft/hó) aztán albi barátnál (30e Ft/hó) + egyéb költségek. Nem mondom, hogy könnyű volt, de a büzskeség nagy úr.
2019. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!