Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan bírja kb. fél Magyarors...

Hogyan bírja kb. fél Magyarország egy életen át, hogy nincs semmi előrelépési lehetőség?

Figyelt kérdés
Nekem már most 26 évesen nagyon nehéz elviselni, hogy barátnőről, kocsiról, lakásról, utazásról én csak álmodhatok. Fő oka ennek, hogy a karrierem bedöglött. Hogyan tudnak nagyon sokan erőt gyűjteni, hogy elmenjenek dolgozni vacak állásokba csak azért, hogy épphogy legyen a kajára, és a rezsire elég? Hogyan bírnak az emberek minden jó reménye nélkül leélni egy életet?

2019. jún. 11. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi köze a barátnőnek a karrierhez? Szegény egyetemistaként több kapcsolatom is volt. Most, 29 évesen egy tök új Mercedest vásárlok, oda utazom, ahova szeretnék, és nincs barátnőm.
2019. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Úgy gyűjtenek erőt, hogy nem itt siránkoznak, hanem mennek és teszik a dolgukat.
2019. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem más külföldi országokban sem feltétlen rózsásabb a helyzet. Esetleg néhányban rózsásabb.

Egyébként pont ugyanazon szoktam gondolkozni, mint Te. :(

2019. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkinek van előrelépési lehetősége, csak a kulcs az, hogy saját magának kell (tudásban és képességekben) előrelépni, nem pedig várni azt, hogy majd valaki tálcán átnyújtja a stafétabotot.


Hihetetlen, hogy az internet micsoda tudás tárháza, a legtöbb ember pedig csak szórakozásra meg sorozatnézésre használja, miközben "reménytelenül" éli a saját életét...

2019. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted a párkapcsolat havi előfizetéses rendszerben működik?
2019. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, de nyilván valamit fel kell tudnom mutatni egy lánynak, hogy meg tudjam szerezni. Sajnos a tetszel nekem, és a szeretlek ehhez nagyon kevés.
2019. jún. 11. 10:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ez úgy működne, ahogy itt egyesek vázolják, nem lenne rossz. ;)
2019. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A jelenlegi kormány miatt van minden.

Sok "okos" embernek (kb 2 millió) jó az alacsony fizetéseken tengődés , a magas munkaidő és rossz munkakörülmények szintén.

Aki nem akarja tönkre tenni az életét az húzz innen.

2019. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem kell túltolni az önsajnálatot. Születésem óta Magyarországon élek, de messze nem az a jellemző, hogy az emberek nyomorognak és épp, hogy ki tudják fizetni a kaját és a rezsit havonta, sőt... Egy átlag hétvégén (szóval nem ünnepnapon, nyaralós időszakban) is foglalás kell még egy utolsó, országút menti étterembe is, hogy legyen helye az embernek. Nyáron sorra pakolják ki a bőven átlag színvonalon élő emberek is minden létező közösségi oldalra a tengerparton, pálmafák alatt, koktéllal pózolós fotókat. Hosszú hétvégéken tömve van a létező összes szálloda. Még a tinik között is alig látni olyat, akinek ne a legújabb iphone lenne a kezében. Persze jó érzés sajnálni magunkat, de a pofám leszakad, mikor valakinek háza van, ivóvízben zuhanyzik, bármikor elérhető számára az internet, van áram, fűtés, légkondi, hűtő, sütő a házában és úgy sír, ahogy még az utolsó afrikai sárkunyhóban élő 15 fős család sem.
2019. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én több éve nem tudtam elmenni nyaralni ahogy az ismerőseim sem.

A magas árak mellett az alacsony fizetésekkel nem is lehetséges.

Tessék, itt egy cikk arról hogy óriási a szegénység Magyarországon:

[link]


Aki nem hiszi el járjon utána ne csak a gazdag ismerőseivel dicsekedjen !!

2019. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!