Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akit ha...

Van olyan ember, akit ha akarnák sem tudnál elfelejteni, mert nagy hatással volt rád?

Figyelt kérdés

2019. jún. 11. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van.
2019. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van. Ennek már 3 éve.
2019. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, több is..

Legjobb barátnőimet/barátaimat soha nem felejtem el hiába nem vagyunk már barátok.

Azt a sok emléket, meg hogy együtt nőttünk fel, ezt lehetetlen kitörölni az ember fejéből.

Ez olyan hogy lehet hogy már nem vagyunk pl barátok 10 éve de mindig is szeretni fogom az első legjobb barátnőmet.

2019. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok :)
2019. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kik akarnák, hogy elfelejtsem?
2019. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, vannak egy páran. Első körben a nagyszüleim. Azután a szüleim. Azután az első szerelmem. Azután az olyan jó barátaim, barátnőim, akiktől távol sodort az élet. Az első munkahelyemen az első felettesem. Mind-mind olyan emberek, akik nagyon nagy hatással voltak az életemre, és soha nem fogom őket, és nem is akarom elfelejteni.
2019. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen. Sokáig őrlődtem magamban, több, mint egy évig, mire sikerült legalább valamennyire feledésbe meríteni az emlékét. Nem is ismertem, fogalmam sem ki volt ő, mégis változásra ösztönzött és felnéztem rá. Csak írásban beszélgettünk pár hónapig, aztán elcsesztem, ezért elköszönt tőlem. Ennek már 2 éve. Néha még mindig eszembe jut, de már jó régóta nem gondolok rá napi szinten.
2019. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyébként már ha nem bánod hogy belekötök, kicsit bugyuta kérdés, mivel szerintem mindenkinek van legalább egy. Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ne legyen ilyen személye.


De ha a mennyiséget nézzük, sok nincs annyira, de aki van, az nagyon nyomot hagyott...

2019. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy mentorom, meg pár olyan személy, akit megkedveltem.
2019. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!