Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért piszkálja a legtöbb...

DREYNID kérdése:

Miért piszkálja a legtöbb nő/lány a haját amikor meglátnak?

Figyelt kérdés
Csupán arra szeretnék választ keríteni, hogy a legtöbb idegen lány illetve nő amikor elsőnek meglát egyből a hajához nyúl.. Ez miért van? Ennek van valami pszichés alapja? Testbeszéd, vagy non verbális jelek? Nem tartom magamat nagyon helyesnek viszont nagyon furcsa. Nyilvánvalóan nem mindig de az esetek 70-80%-ában. Lányok ez nálatok miért van, illetve mit jelent?

#haj #nők #párkapcsolat #testbeszéd #non verbális jelek
2019. jún. 11. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nőknél ez egyszerű pótcselekvés. Például ha bunkó módon megbámulod őket, akkor kicsit feszültek lesznek, és ilyenkor az ember hajlamosabb valami pótcselekvésbe fogni.
2019. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
ez nem azt jelenti tetszel , hanem "hagyj már békén te bunkó" kb
2019. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem 1-2 pillantással senkiben sem tud az ember kellemetlen helyzetet kelteni. Szóval ezt marhaságnak tartom hogy ez a lerázás jele lenne. Viszont az első válasz hasznosabbnak tűnik!
2019. jún. 11. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Zavarba jönnek a csábodtól.
2019. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig ez tenyleg sima potcselekves, semmilyen szexualis indittatas nincs benne. Kiskorom ota csavargatom, birizgalom a hajam.
2019. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha megbámulnak ideges leszek és ezzel leplezem vagy igyekszek félre nézni ami meg kellemetlen a másik számára:D , de valaki figyelemfelhívásként használja. Itt fontos a mimika amit közben vágunk xd
2019. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom azt a választ várod, hogy azért csinálják mert tetszel nekik. “Nonverbális jelek? Nem tartom magam nagyon helyesnek, visuont nagyon furcsa”


Ugye ez egy elég elterjedt dolog, hogy a nők így akarják tudatni ezt, de amúgy nem, ez egy tévhit. Én is gyakran csavargatom a hajam, egyrészt pótcselekvés, másrészt jó puha és szeretem fogdosni. Megszokás. Van aki egyáltalán nem csinálja. Úgyhogy szerintem ne akarj ennél többet belelátni.

2019. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Túl képzelődsz
2019. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most is birizgálom, mert jó érzés.
2019. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem azokat a válaszokat vártam hogy biztosan tetszem nekik. Mert vannak olyan nők is akiknek unszimpatikus a külseje még is csinálják. Csak kíváncsi voltam
2019. jún. 11. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!