Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem magam jelentéktelennek? 22/F

Figyelt kérdés

Azért van bennem ez az érzés mert rájöttem hogy milyen rövid az életem.

Néztem videókat emberekről akik 1990-ben éltek. Hirtelen jött rám hogy akkor még sehol sem voltam meg se születtem , a szüleim akkor még nagykorúak sem voltak 1990-ven. Aztán elkezdtem számolni hogy pár évtized és öreg leszek. Iszonyú kevés ez az idő. Egyszerűen úgy érzem hogy nem rég még kisgyerek voltam most meg azon gondolkozom hogy mikor leszek öreg. Egyátalán mi értelme van ilyen keveset élni? Alig csinálhatok valamit. XD



2019. jún. 12. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyél szűzpecsenyét. Finom.
2019. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat.
2019. jún. 12. 20:37
 3/15 he84 ***** válasza:
Nem olyan rövid az a pár évtized. Az a baj, hogy rosszul fogod fel, már bocsi. Inkább örülj annk, hogy élsz és azért nem biztos, hogy olyan jó lenne több 100 évet élni, főleg nem öregen. Egyáltalán nem leszek hamarosan öreg, az még odébb van. Majd ha 70 éves is elmúltál, akkor mondhatod hogy öreg vagy.
2019. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
68%
Csak egy közhely: nem mindegy, hogy éled az álmaid vagy álmodod az életet...
2019. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2

Ha el tud telni 20 év egy szempillantás alatt akkor a fiatalságom is el tud telni egy szempillantás alatt és akkor leszek öreg. DE ÉN NEM AKAROK ÖREG LENNI

2019. jún. 12. 21:51
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha zarzalmas az életed, nem tűnik olyan kevésnek.

Egy egyszerű hétköznapi példa: egy nap punnyadás a tv előtt filmet nézve, szép és jó, de nem ad hozzá sokat a személyes történetedhez, míg ha elmész kirándulni, a barátaiddal, sokkal több dolgot teszel ugyanannyi idő alatt, igazi és saját élményekkel leszel gazdagabb.

Tehát ne gondolkozz, csak élj!

2019. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sok mindent csináltam, mégis szinte mostnak tűnik hogy óvodás voltam. Nagyon sok mindenre emlékszem abból. Valamelyik évem (talán 2016) eseménydús volt aztán jött a szilveszter és mondtam hogy de gyorsan elszált. Akármit csinálunk, az élet így is úgy is elszáll felettünk ha tetszik ha nem.
2019. jún. 12. 22:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Na nem jön még válasz?
2019. jún. 12. 23:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Menj el dolgozni ha nem dolgozol, ha igen akkor vallalj tobbet, vallalj nagyobb felelosseget. Meglatod az eletben meg rengeteg minden var rad, a lehetosegek szama hatartalan.

De alapvetoen igazad van abban hogy az elet hamar elmegy. En hiszek abban hogy a foldi halallal nem er veget az elet, de ha nem hinnek benne iszonyu szomorusaggal toltene el hogy mar csak par evtizedem van hatra

2019. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek, hiába vagyok még csak 18 éves. Még egy-két év és 20 felett rohamosan elkezdek majd öregedni és megjelennek az első hajszálvékony ráncok és egyre csúfabb leszek. Talán kicsit paranoid vagyok, de most sem vagyok egy szépség, hát akkor mi lesz később... :D
2019. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!