Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet a bajom?

Nem érdekel semmi, közönyös vagyok mindennel jó pár éve, érzelem mentes vagyok, napokig szótlan vagyok, sokszor szorongok

Keress kérdéseket hasonló témában: baj

jún. 12. 23:58  Privát üzenet  

A válaszok
Jómódodban nem tudod mit kezdj magaddal. Unatkozol. Foglald el magad, és mindjárt nem leszel ilyen ..

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 13. 00:25 Privát üzenet

Te vagy a testedben, te élted mag a saját történeted múltját...

Ezt neked kellene átgondolni.

Nah az emberek ennyire nem ismerik önmagukat.

Tessék kutakodni, elmélkedni önmagadon.

Rengeteg oka s forrása lehet annak amit leírtál...

Az biztos, hogy se sikerélmény, se célod nincs. Még kisebb se.

Vakon nem lehet a "beteget" diagnosztizálni, főleg nem első ránézésre.

Minden egyes "tünetnek" a gyökeres problémáját kell megtalálni és fejben szembe nézni a dolgokkal első sorban.

Ha fejben tudsz másképp gondolkodni és pozitív dolgokat beiktatni az életedbe pl változtatás megfelelően adott gondodra, akkor megoldódik a gondod.

Önmagunkkal szembe nézni a legnehezebb s a változások eleje, de ha elkezded és érzed a javulást onnan már csak felfele fogsz haladni.

Sok sikert!

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 13. 05:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
24 évesen nem tudok mit kezdeni az életemmel, egy szerencsétlen, tutyimuty, gyáva nyuszi vagyok még csókolózni sem csókoloztam. Mi a bajom?
Nagyon félénk srác vagyok, ezért minden hétvégén megiszok 2 doboz sört, lesz hosszú távon bajom?
Meg akarnak vesztegetni. Lehet ebből bajom?
Találtam itthon egy ilyen kis uvegcsét, ha megiszom lehet valami bajom? L
A köldököm egy, úgyis lehetne mondani hogy “göb”, de már születésem óta. Lehet-e bajom belőle? Mivel hogy nem olyan mint másnak, egy gördöcske, hanem egy kitűnemlő göb.
Mi bajom lehet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!