Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi, közönyös vagyok mindennel jó pár éve, érzelem mentes vagyok, napokig szótlan vagyok, sokszor szorongok

2019. jún. 12. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Jómódodban nem tudod mit kezdj magaddal. Unatkozol. Foglald el magad, és mindjárt nem leszel ilyen ..
2019. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te vagy a testedben, te élted mag a saját történeted múltját...

Ezt neked kellene átgondolni.


Nah az emberek ennyire nem ismerik önmagukat.

Tessék kutakodni, elmélkedni önmagadon.


Rengeteg oka s forrása lehet annak amit leírtál...


Az biztos, hogy se sikerélmény, se célod nincs. Még kisebb se.


Vakon nem lehet a "beteget" diagnosztizálni, főleg nem első ránézésre.


Minden egyes "tünetnek" a gyökeres problémáját kell megtalálni és fejben szembe nézni a dolgokkal első sorban.

Ha fejben tudsz másképp gondolkodni és pozitív dolgokat beiktatni az életedbe pl változtatás megfelelően adott gondodra, akkor megoldódik a gondod.


Önmagunkkal szembe nézni a legnehezebb s a változások eleje, de ha elkezded és érzed a javulást onnan már csak felfele fogsz haladni.


Sok sikert!

2019. jún. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!