Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pszichológus mit tud segíten...

A pszichológus mit tud segíteni a gátlásaim, szorongásom oldásában?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha te is akarod, és elgondolkodsz azokon a dolgokon, amiket kihoz belőled, akkor tudsz változtatni magadon.
2019. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanácsot ad. Kb ez a maximum
2019. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
Elvileg ez volna a dolga, hogy segítsen az ilyesmiben.
2019. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokat

Én is járok pszichológushoz

Szorongást saját magam okoztam

Túlságosan is bennem van a ragaszkodás hogy állandóan azzal lenni akinek annyi szeretetett adhatok csak épp ezzel a rengeteg érzéssel más megfolytok másnak ez túl sok

És ettől szronogok és félek hogy nem mutatom meg magambol mindent


Azzal hogy ezt a rengeteg dolgok 1 emberre öntöm rá az sok lehet a másiknak vagyis neked

Meg kell találni azt a köztes dolgot ami mindkettőnknek megfelelő

Meg ha meglenne ahol közösségbe lehetek ott is átadnám mindazt ami bennem van azt amit én is vissza kaphatók egy óvodátol egy kutyátol mindentől


És ez igaz

Sok gátlás van bennem


Például ott volt az a kutyás találkozó én nyugodt szívvel odaultem volna a gyerekek közé és játszani a kutyákkal mert ez vagyok én

De a körülottem lévők és azt látni ki mit szólna hozzá mit gondolnának rólam megrémiszt és inkább elfolytom magamba azt aki önmagam lehetek


Igen 23 éves vagyok

igen tudom felnőtt

igen vannak komoly terveim elképzeléseim

De legbelül egy gyerek maradtam aki merne olyan dolgokat tenni csinálni játszani ami nem épp elvárt egy 23 évestol


És ettől félek ettől van a gátlás és a szorongás

2019. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*

Kiskoromtol fogva bántások értek és amikor 1x is olyan akartam lenni ami én vagyok kicsufoltak meggyaláztak kifiguráztak


Csak a bántást kaptam amikor megmutattam ki is vagyok valójában sebezheto lettem


Sokkal több van bennem kevesebbet mutatók meg belőle mint szeretnék és ezért nem lehetek az aki vagyok


De ez jó hogy fel ismerte a pszichológus mi is okozza nálam a szorongást


Előre is félek attól ki mit gondol rólam ahogy viselkedek amit csinálok


Jövő héten újra megyek pszichológushoz akkor azt beszéljük át mit kell ahhoz tegyek hogy ez ne legyen

2019. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
O csak esetleg beszelget veled es ha jo szakember akkor ravilagit dolgokra amibol neked kell vegul epitkezni.
2019. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!