Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, titeket támadtak meg...

Csajok, titeket támadtak meg este az utcán, vagy zaklattak már?

Figyelt kérdés
Veletek történt már ilyen eset? Ha igen, hogyan védtétek magatokat? Milyen önvédelmi módszert tudnátok ajánlani?

2019. jún. 13. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tarts magadnál papriksprayt.
2019. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem 1x igen... a hatásos módszer az reflexből egy jól irányzott ütés volt fejre. Azóta szerencsére nem fordult elő ilyen, de van nálam paprikaspray.
2019. jún. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az szép....akkor volt reflexed
2019. jún. 14. 09:37
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Volt. Az volt a mázlim, hogy nem bepánikoltam, hanem olyan szinten felment az agyvizem amiért hozzám ért (próbált beültetni a kocsiba), hogy reflexből kapott egyet ököllel.
2019. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen,nem vedekeztem. Nem mertem. Fogdostak.
2019. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, sajnos megtörtént.

Először csak nevekkel illetett, majd odajött és fogdosni kezdett.

Valószínűleg be volt rúgva. A falnak löktem és tökön rúgtam.

Aztán elfutottam.

Még jó, hogy nem tűsarkú volt rajtam...

Szóval egy jó tanács: ha tudod, hogy egyedül mész haza és nincs autód vagy messze parkolsz, mindenképp kényelmes cipőt vegyél fel. És ne félj rendőrt hívni, ha kell.

2019. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Szia én férfiként azt mondom,ha nagy a baj végső esetben nyitott tenyérrel az orrát célozd kissé felfelé kell ütni,de ebbe bele is halhat!! Talán jobb,ha van nálad önvédelmi spray.

Én jártam már úgy,hogy a városban sétáltam haza és egy csaj ment előttem. Megfordult es rámkiabált,hogy mit akarok?(130kiló vagyok és 190cm🙂) Nagyon bátor volt.

Mondtam neki,hogy erre megyek haza, semmit sem szeretnék,de ha fél szivesen elkisérem. Végül 1órát sétáltunk és utána nagyon jó baratok lettünk.

2020. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Az volt a szerencsém, hogy egyedül volt és részeg volt. Leszállt a bicikliről, amin odakacsázott elém. Ki akartam kerülni, de elkapta a karom, nekilökött a kerítésnek és kérdezősködött. Én csak meglöktem a biciklijét és elesett, majd miközben feltápászkodott én elszaladtam. Utánamtekert, ordibált, hogy "elkaplak k.va". Én eltűntem egy sötét sövénybokor mögött, egy darabig keresett de visszafordult, én meg az ellenkező irányba, haza.
2020. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, iszonyat ritkán járok este az utcán, nappal pedig gyorsan elintézem a dolgaimat. Otthon van paprikasprayem, de ebben azért nem bízom, mert szerintem idegségemben nem is találnám meg a táskában. Szóval, szoktam nézni önvédelmi támadásokat youtubon, amik biztosabbak nekem.
2020. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es

Azért egy átlag nő nem Cameron Poe (Nicholas Cage a Fegyencjáratból), hogy meg is öljön ezzel az ütéssel valakit! :)

2021. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!