Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Duci lányok, Ti mertek strandr...

Duci lányok, Ti mertek strandra járni?

Figyelt kérdés

Pasik, ti hogyan viszonyultok hozzá, ha megláttok egy duci csajt a vízparton, vízben?

Sajnos eléggé túlsúlyos vagyok, nem merek strandra kimenni. :/



2019. jún. 14. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2019. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Eléggé félnék, hogy véletlenül rám lép. Nyugodtan menj strandra, neked is jogod van élni mégha nem is követed a normát 90/60/90 40 kg(vaságy-25) 180 cm.

Nem bűn daginak lenni, de bűn bálnának csúfolni. Nézd a jó oldalát, senki sem néz rád szexuális tárgyként, hm, ez hiányzik?

2019. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy merek, miért ne mernék? Sőt, vannak nálam sokkal kövérebbek is a strandon, számtalan nő személyében, szóval nyugodj meg, a pasik látnak még tőled rosszabbat is majd! :)
2019. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Én amikor egyszet strandoltam, azon aggódtam, hogy ne fulladjak meg harmadszorra is félig. xd Emiatt, meg egyébként sem néztem, max 1-2 csajt, pedig mozdulni sem lehetett annyi ember volt a tóban is meg fent is. Szerintem menj bátran, nem hinném, hogy elítélnének. Aztán a csúszdán amit leműveltem xd Még magamon is röhögtem, de egész jó volt, annak ellenére, hogy nem tudok úszni. Emiatt, meg a retkes vizek miatt nem is megyek többet. CSAK A PEZSGŐFÜRDŐ! :) 18f
2019. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogok megrohadni otthon a melegben, csak azért, mert néhány pasi azért jár strandra, hogy legyen mire vernie este, és erre én nem vagyok alkalmas szerintük. :D


A fürdőruhavásárlás az, ami rémálom: vagy nincs méret, vagy olyan kinézet, amit a nagymamám se venne fel... újabban meg az amúgy előnyös fürdőruha típusokat - trikini, magas derék és társai - is kizárólag kis méretben gyàrtják, oké, hogy valaki S-esen is takargathatja magát, de nem ez az átlag... Viszont ha találok olyat, amiben kényelmesen érzem magam, onnantól nem zavar. A magam kedvéért megyek strandra, nem azért, hogy màsokat szórakoztassak.


Mellesleg önbizalomnövelésre is tök jó a strand, mert attól, hogy valaki vékonyabb, még messze nem tökéletes, fürdőruhában pedig minden látszik... megnyugtató tud lenni a tudat, hogy más sem feltétlen szebb, és ő is ugyanúgy strandol. Szóval csak optimistán! :)

2019. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze. (Amúgy úgy utálom a strandot, ahogy van, de nem a súlyfelesleg miatt.)

De a család miatt el szoktam menni:( - szívem szerint csak egy gyors fürdésre mennék, annyi érdekesebb dolog van, mint a vízparton egy törülközőn dögleni:(

2019. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen járok, de nem érdekel, hogy mit gondolnak. Megnéz és 2 perc múlva már nem is emlékszik rám.
2019. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen, járok. Nem fogok csak azért bebújni a csigaházamba, csak mert egy két ember nem szereti a kövér lányokat. Normális fürdőruhát kell felvenni, amiben nem lötyögök, és kész. Mindenki kikapcsolódni jár a strandra, és engem pl. még sosem bámult meg senki. Mondjuk nem vagyok egy monstrum méretű, 20 kg felesleg van rajtam.

30/N

2019. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos mernek.
2019. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azzal tisztában vagy hogy nem csak adoniszok járnak strandra? Sokkal több aputestű férfit láttam tavaly a balcsinál, mint túlsúlyos nőt:D
2019. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!