Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megbarátkozni...

Hogyan tudnék megbarátkozni az idő múlásával? És úgy alapból ezzel az egész helyzetemmel

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most leszek 23 éves. Másfél éve dolgozom kint külföldön és elképzelhető ,hogy még ennyit kint is leszek. Csak ugye közben telik az idő. Élményekről és az igaz barátaim társaságáról kell lemondanom. Mire hazatérek közel 25 leszek. Pár éve jöttem ki a suliból és már 5 év eltelt rettentő gyorsasággal. Elegem van ebből a mókuskerékből is . Nyílván mire hazaköltözöm lesz egy kisebb “vagyonom” bár ez sem igazán motivál mégis a későbbiekben nagyon is jól fog jönni. De valahogy felőröl ,hogy mindjárt 25 leszek aztán nemsokára 30 és így tovább. Kint tartózkodásom alatt mindenképp életmódot akarok váltani és sportolni. Ugyanis célként tűztem ki magam elé ,hogy gyökeresen meg akarom változtatni a testem, kihozni magamból a maximumot ,hogy utána nagy elégedettséggel nyugtázzam “igen erre is képes vagyok” . Írországban élek ezért kell az angol de csak a munkához való dolgokat tudom. Nagy bájcsevegésekbe nem tudok bocsájtkozni. Ez is egy újabb cél ,hogy folyékonyan vagy legalább társalgási szinten elsajátítsam ezt a nyelvet. Hiszen később hasznomra vállhat és a világ is jobban kinyílik előttem illetve munka terén is azt hiszem több lehetőségem lenne. Bocs a regényért , de azt hiszem ki kellett ezt beszélnem magamból. Ki hogyan fogadta el az öregedés folyamatát illetve az idő múlását? Azt hogy gyakorlatilag elrepülnek az évek. Aki így fiatalkorában külföldön élt egy jó ideig ő ,hogyan élte meg ezt az egészet?
2019. jún. 14. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan rég voltam 25,es igazából én is gyakran gondolok arra, hogy milyen gyorsan szalad az idő. Főleg, hogy igazából fel sem nagyon fogtam, hogy ennyi idős vagyok, mivel olyan, mintha tegnap lettem volna 20.

Szerintem a legjobb megoldás, ha kicsit elengedi a témát az ember és megprobálja elfogadni az életet és élvezni azt.

Nagyon tervez előre és sokat gondolkozik, hogy mi maradt ki az ember életéből az nem jó. Mert az idő folyik tovább, miközben egy helyben "marad".

2019. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is itt élek Írországban, de én szeretek itt élni. Szerintem nagyon fontos, hogy itt is élj, ne csak vegetálj és ne csak az otthoni barátaiddal tartsd a kapcsolatot, hanem itt is nyiss az emberek felé. A nyelvtanulás ehhez nagyon hasznos lesz, de ha pl. Dublinban élsz, vannak itt magyar találkozók és bulik is. Keress magadnak itt is programokat, élményeket (akár ingyeneseket is), mert ha csak dolgozol és otthon vagy, akkor tényleg becsavarodhatsz. Fedezd fel egy kicsit Írországot is a szabadnapjaidon, csodaszép. Angliában éltem anno úgy, mint te most, megvolt a célom, szóval összeszorított fogakkal kibírtam, utólag visszagondolva viszont egy csomó mindent másképp csináltam volna, sokkal előbb seggberúgtam volna magam, hogy elkezdjek helyben is élni, barátkozni, nyitni mások felé.
2019. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!