Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet Filmkiller (Tóth)...

Mi lehet Filmkiller (Tóth) Zolival?

Figyelt kérdés

Másfél éve tűnt el a Youtuberól. Azóta több kérdést is láttam róla a Gyakorin, egyesek azt írják meghalt, mások azt mondják eltűnt. Néha feltöltik a régi videóinak egy részét. 4 éve ismerem a csatornáját, kb 2015 óta. Jelenleg van egy ,,Filmkiller Zoli" csatorna a Youtubeon, ugyanaz a profil és borítóképe, nézettsége is van, a szokásos dislikeok mennek, de szerintem az egy kamu csatorna és nem ő tölti fel a videókat.


Amúgy van egy ismerősöm Érmihályfalváról, néha járok is ott, van hogy veszek egy két dolgot, de nem töltök ott sok időt (a határ közelében lakok én is)

Van rá esély hogy vissza fog térni? Aki tud róla valamilyen infót az írna nekem? Mit csinálhat most? Akár privátban is. Nem hiszem hogy meghalt volna vagy börtönbe került.



#YouTube #Románia #Érmihályfalva
2019. jún. 15. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tegnap volt egy murder fkiller lájv felvételről, ott a fotós kamu nikkel irogatott, azt mondta, nem volt börtönben, ha meghalt volna az csak kiderül, szerintem remete életet folytat az ablaktalan szobájában, de ha arra szoktál járni, akk miért nem mész el a lángosozójukhoz?:D ott biztos mondanának róla valamit
2019. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Azt a videót nem láttam. Talán ha majd legközelebb arra járok utánanézek.
2019. jún. 15. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy gyűlölködik most is a szobájában csak már nem térhet vissza soha többet dagadt osztrák SL Fullfear mangalica azt mondta még 1 hónapja hogy folyamatban van hogy elmegy majd hozzá de ebből sem lett semmi és nem is lesz hacsak le nem fizeti őt is mint ahogy a Turbó Titánt és a Kancsit.
2019. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

A válasz elég összetett a kérdésedre miért is tűnt el és vissza fog e térni!

Először is azért tűnt el mint láthattad is a román lapokban (már ha láttad) mert elég sok dologban lebuktatta az N1 tv stábja! Ugyebár a palacsintzó ahol dolgozott az családi vállalkozás volt a szülei vitték! Csak hát kiderült hogy bele szokott köpni a vásárlók kajájába! Ezt a román lap is megirta igaz én google forditóval olvastam! Szóval a szülei előtt is lebukott mind a videózásával mind azzal amit művelt a palacsintázóban! Egész egyszerüen ultimátumot kapott a szüleitől! Ha videózik mehet az utcára! A másik dolog amit az N1 interjúban is láthattál a polgármester megtiltotta neki hogy videózzon az ő érdekében mert annyi fenyegetést kapott (és gondolom nem youtubost) hogy az életével játszott! Persze az sem elhanyagolható tényező hogy egész Érmihályfalva megtudta mekkora egy elmebeteg rasszista magyargyűlölő és ez sem tett jót sem neki sem a szülei makulátlan hirnevének! Valamint egy lakos beszámolója alapján a törvény emberei is megtalálták és bezáratták de ezt nem tudom megerősiteni mert én is úgy hallottam egy másik nagy ex cimborájától! Ha azt veszed amit művelt és ha újra elkezdené az valószinűleg nem lenne egy életbiztositás neki! Nagyon sok emberhez eljutott az a videó amiben a magyarokat porig alázta és nem mindenki vette poénra! Egy szóval nem mer és nem is térhet vissza mind a hatóságok mind a polgármester mind a szülei miatt! A nővére is úgy nyilatkozott róla a lapokban hogy nem egészen normális a Zoli és nincs tudatában annak mit tesz! Az is lehet azóta elmegyógyintézetben van!Persze ezt csak feltételezés! A lényeg hogy soha nem fog visszatérni! Csak annyit tehet hogy kamu profilokról trollkodik másoknál! A youtubos Filmkiller tényleg kamu csatorna jól látod! A régi román cimborái töltögetik fel a régi gyűlölködéseit mert csak erre tudnak élvezni! Én ennyit tudok és ennyit gondolok! Remélem valamennyire tudtam segiteni! Üdv

Utírat Ha arra jársz te többet meg tudnál róla elég csak kérdezősködni! A palacsintázó elvileg csődbe ment de legalább is nem ők csinálják már!De egy próbát megér az is hátra!

2020. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj egy román cikk róla

[link]

Ha nem beszéled a nyelvet használj google forditót

2020. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ide várjuk a pizzákat


Strada Wesselenyi Miklos 16, Valea lui Mihai, Bihor 415700, Romania

2022. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
frontend xd
2023. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!