Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hova megy nyaralni a nyári...

Ki hova megy nyaralni a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sehova.
2019. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
110 ezerbol élek. 1. vagyok.
2019. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ebbol 60000 az elelem,60 a szamlak. Es akkor meg egy fogkremet,mosport se vettem.
2019. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Krétára 😍 ez egy hét lesz, a többiben diákmunka és várom az egyetemi felvételi eredményeit:)
2019. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Olaszorszagba, de nem nagy kunszt, mert nekunk itt van a hatar mellett kb.
2019. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Járda - szigetek..

Remélhetőleg jövőre sikerül összehozni valamit, jelenleg nagyon szűkösek az anyagiak.

2019. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok. En nem fogok azert diakmunkara menni,hogy egy hetig nyaralhassak.


Persze ,Kreta jo volna,de olyan aron nem,hogy egesz nyaron dolgozzak.


Egy het nyaralas pedig nem nyaralas egy idegen helyen,mert 3-4 nap,mig megszokod a helyet,a vegen :3-4 nap,mikor mar a hazautra ,itthoni dolgora gondolsz,igy tiz- 15 napnal rovidebbidore menni nem erdemes a pszichologusok szerint.csak a kozbulso napok azok,amik igazi nyaralasnak szamitanak.


De azert irigylem azokat,akik mennek nyaralni. Meg ha csak egy hetre is.

2019. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7. Nem tudom, miért kell lefikázni és beszólni.

Egyrészt nem azért diákmunkázom, hogy elmehessek egy hétre, nem tudom, ezt honnan vetted, mert én biztosan nem írtam ilyet. Anyagilag rá se lennék szorulva, hogy dolgozzak. Magam miatt teszem, mert szeretnék egy kis saját pénzt, amiért én tettem valamit.

Másrészről meg szinte mindig egy hétre járunk nyaralni és nem, nem haszontalan, nem, nem tart több napig beleszokni az ottani ritmusba (max tengerentúlon lenne ilyen, de ott sajnos még nem voltam) és nem, nem kattogunk utolsó nap sem azon, hogy jajj, haza kell jönni, hanem kiélvezünk minden egyes percet. A gondok úgyis megvárnak itthon:)

Süt belőled egyébként az irigység, a besavanyodottság, lefikázol, hogy “egyhetes nyaralás nem nyaralás”, miközben te bevallottan egy napot sem engedhetsz meg magadnak. Ez nagyon szomorú, de nem az a megoldás, hogy más emberekbe belekötsz, leszólod a terveiket és úgy állítasz dolgokat, hogy te magad tapasztalatlan vagy. Voltunk már 2 hetes nyaraláson is, több idő valóban, de ennyi. Több napra tudod elosztani a látnivalókat, több nap jut strandolni, de ettől még nem lesz automatikusan tökéletes és az egy hét sem lesz “haszontalan”. Sőt mi még 3-4 napra is szoktunk menni, az is teljesen felfrissít.

2019. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

" Anyagilag rá se lennék szorulva"


Na igen addig könnyü amig anyuci apuci eltart..

2019. jún. 15. 20:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nektek meg könnyű másokat irigyelni és fikázni. Mellesleg csak hogy legyen egy kis kárörömötök a nyomorult életetekben, szeptembertől kollégiumba fogok menni, a diákmelóm meg már most megvan, amiből fizetem a díjat. Pont azért, mert nem várom el a támogatást alanyi jogon. De veletek ellentétben nem is ítélkezem azok felett, akik jobban élnek, mint mi, nem érdekel az sem, ha valaki BMW-t kap érettségi ajándékként, mert az én életemet ez nem befolyásolja semmiben.

Érdekes amúgy, nekem voltak/vannak kifejezetten szegény ismerőseim, de egyikük sem ilyen szánalmas, leszólogatós ember, aki attól érzi jobban magát, ha irigykedik másokra és megpróbálja lehúzni őket.

2019. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!