Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El vagyok késve?

El vagyok késve?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és semmim nincsen, még barátaim se de még barátnőm se volt, nem járok sehova csak itthon vagyok egész nap
2019. jún. 15. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, karcsika.
2019. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ja vagy 13 évvel simán.
2019. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor miből élsz jóember?
2019. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint, anyagilag nincsen semmid, vagy a szociális kapcsolataid vannak ennyire nullán?
2019. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja itthon lakom dolgozom
2019. jún. 15. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Két verzió jutott eszembe, hogy ez miér lehet:

1.A barátnő témához annyit, hogy mégis miről késtél volna le? Ha nincs olyan lány a környezetedben akire azt mondanád, hogy "Igen vele megpróbálnám!" akkor fölösleges erőltetni. A barát témához annyit, hogy szerintem te egy eléggé zárkózott ember lehetsz ha senki nem volt aki áttört volna azon a védőfalon amit magad köré húztál. (Ezt visszavezetheted akár a barátnő témához is.) És helyben is vagyunk a harmadik pontnál, mivel (szerintem) introvertált személyiséged van nem igényled azt, hogy sűrübben kimozdulj.

2.Meló után totál hulla vagy és olyankor a francnak van kedve még barátkozni/szerelmeskedni/kimozdulni. (nekem személy szerint biztos hogy nem). Visszatérve szerintem semmiről nem késtél le.

2019. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!