Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ami miatt egy gyerekmese...

Mi az ami miatt egy gyerekmese már túlmegy azon a határon, hogy a 3-5 éves gyerkőcödnek megmutasd/megengedd?

Figyelt kérdés

És mi lenne talán a legoptimálisabb egy gyerekrajzfilmnek?


Mert sokat azért szólnak le mert túl idilli, másokat pedig pont a durvaságért?

Merre fele lehet az arany-középút?


A válaszokat, véleményeket előre is köszönöm! :)



2019. jún. 16. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Például ha szellemi nyomorral akarja mérgezni a gyerekemet, például vallással.
2019. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy magyar népmesékben láttam azt, hogy egy nőről azt hitték, megette a saját csecsemőjét, majd valakit exhumáltak egy temetőben. Ugyanabban a részben volt ez a kettő.
2019. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Júj. Igen a magyarnépmesékben szoktak durva dolgok lenni, az unatkozó falusi magyaroknak néha voltak elborult gondolataik...
2019. jún. 16. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha most a Jégvarázs folytatásában tényleg az derül ki, hogy Elza leszbikus, akkor nem szívesen mutatnám meg ilyen piciknek. Korai még a téma.
2019. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Gangrape cuki állatokkal a legaranyabb középút
2019. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Valóban remek ötlet 😒
2019. jún. 16. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Sose tudhatod, hogy mi vált ki szorongást egy gyerekből, ezért kell EGYÜTT nézni. Ha van mód megbeszélni, kijátszani, akkor bármilyen "durva" tartalom feloldható, ha viszont a gyerek egyedül marad vele, akkor a legcukibb mese is lehet számára káros/traumatizáló.
2019. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 éves fiam van nincs olyan mese amitől eltiltanám.

Jelenleg régebbi meséket néz mint a kenguk, chip and dale mókusok, blinky bill kalandjai.

2019. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teletabik tipikusan ilyen. Annyira debil, ostoba és primitív, hogy az hihetetlen. A gyerek csak hülyébb lesz tőle.
2019. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy magyar népmese rész, amiben behúztak egy gyereket a vízbe egy patakparton. Évekig féltem a hidaktól, árkoktól, tavaktól és folyóvizektől ha egyedül voltam.
2019. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!