Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az introvertált emberek hogy...

Az introvertált emberek hogy bírják az unalmat, többségük egész nap a szobában kukksolok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 17:25
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Tehát nekik ez nem unalom hogy a 4fal között vannak
2019. jún. 16. 17:26
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak. Nekünk nem unalmas egyedül lenni.
2019. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván ha unnák, akkor nem lennének introvertáltak. Engem pl az emberek fárasztanak és untatnak, és csodásan le tudom foglalni magam a 4 fal közt is.
2019. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Azt se tudod, mit jelent az introvertált kifejezés.
2019. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De befelé forduló akiket lefáraszt a sok ember nem egyenlő a félénkkel
2019. jún. 16. 17:36
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ismételten egy idióta aki nem tudja mit jelent az introvertáltság.

Nem egyenlő az unalommal és semmittevéssel

2019. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
99%
Néha tényleg unatkozok, de egyébként én is elvagyok egyedül. Olvasok, zenét hallgatok, filmeket nézek vagy csak elmélkedek valamin.
2019. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
nem unatkozom. sőt, jobban elszórakoztatom magamat, mintha mással töltenék időt, egyedül ráadásul feltöltődök, kikapcsolódok. mikor valaki mással, másokkal vagyok, nekem plusz energiába kerül, hogy foglalkozzak, kommunikáljak velük.
2019. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Én pl szeretek társaságban lenni is. Bulizni, ismerkedni, de legtöbbször inkább vagyok itthon, egyedül a szobámban, olvasok vagy filmezek és abszolút jól érzem magam. Egy évben max. 10x járok el bulizni.

Én ezt úgy definiálnám, hogy nem igénylem állandóan a társaságot, nincs szükségem másokra, hogy jól érezzem magam. Ennek ellenére nyitott vagyok és szívesen ismerek meg új embereket, ha úgy van. Hozzáteszem, régebben nem voltam ennyire nyitott és tényleg az a sztereotipikus introvertált voltam.

17/L

2019. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Engem pl. az általánosító és az olyan extrovertált emberek untatnak, akik nem értik, hogy miért nem tudok a nap 24 órájában pörögni, ordítva röhögni és poénkodni szünet nélkül beszélni. Ment már tönkre egy jól induló kapcsolatom azért, mert "nem tudtam hozzá felgyorsulni" és nem is akartam.
2019. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!