Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak beképzelem, hogy az...

Csak beképzelem, hogy az emberek velem való bánásmódja teljesen más lett miután lefogytam 40 kilót, sokkal kedvesebbek, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert a kövéreket lenézik, gyengéknek, csúnyának tartják.
2019. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Becsülik, hogy elértél egy nagy teljesítményt, amire kevesen képesek.
2019. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Bár én nem ilyen sokat fogytam, de mikor láthatóan lefogytam és hogy idézzem egy kedves osztálytársam már nem vagyok "disznó" érdekes módon emberszámba vettek, és az ellenkező nem sem néz le...
2019. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismeretlenek részéről is más hozzáállást tapasztalok, ők nem tudják, hogy milyen kövér voltam.
2019. jún. 16. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

3-mas vagyok

Amúgy gratulálok hogy ennyit fogytál, nem kis teljesítmény

2019. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, muszáj volt fogyni, mert már egészségügyi problémákat okozott a túlsúly, állandóan fájt a derekam.

Most viszont nagyszerűen érzem magam, nagyon fogok vigyázni az elért eredményre, mert hamar vissza lehet hízni.

2019. jún. 16. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban érzed magad a bőrödben,pozitívabb a kisugárzásod(de utálom ezt a kifejezést),javult az énképed.Nem csak a rosszat veszed észre."Mosolyogj,és a világ visszamosolyog rád."Gratulálok a teljesítményedhez. :)
2019. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát aki eddig is ismert és jobban érzed magad mellette, az nem becsüli, hogy sikerült lefogyni. Értem.
2019. jún. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!