Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem merek...

Mit csináljak? Nem merek szólni anyámnak mert csak baj lesz, de nem akarok "így maradni"!?

Figyelt kérdés
Az van hogy itt vagyunk szlovéniában és nem merek szólni anyámnak hogy vegyünk borotvát mert pár napja voltunk gyantáztatni, de nem szólt időben hogy ne borotválkozzak és túl rövid volt a szőröm. Azt mondta a kozmetikus hogy vegyünk veet szőrtelenítő krémet, vettünk, ma kipróbálram és foltokban hozta le szőrt. Borotvát nem hoztam, a bolt meg nagyon messze van és holnap strandolunk. (Vagyis csak a többiek, mert én olyan szerencsés vagyok hogy meg is jött)

2019. jún. 16. 18:02
 1/4 TheSoldier ***** válasza:
100%

Ennyire rossz lenne a kapcsolatotok?

Nem hinném,hogy annyira durván látszana,de egyébként meg is mutathatnád anyudnak,hogy így jött le a szőr, kell borotva.

És nem hiszem el,hogy férfiként ilyen témába is belemegyek,de tamponnal te is tudsz strandolni.

2019. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?


Egyébként próbáld meg arra a pár foltra a veet-t újra, hatha most leszedi

2019. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abból mi baj lehetne, ha szólnál anyukádnak?

A weet-tel bekented rendesen mindenhol? Évek óta használom, még soha nem fordult elő, hogy foltokban szedte volna le a szőrt.

2019. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Veet akkor nem hat, ha túl rövid ideig hagyod fent. Viszont ha újrakened, akkor meg már túl hosszú lesz, károsíthatja a bőrt.

Még az is lehet, hogy anyukádnál van borotva, szóval szólj mindenképp!

2019. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!