Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szánalmas vagyok ha nem tudok...

Szánalmas vagyok ha nem tudok elintézni egy telefon beszélgetést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyi minden kavarog a fejembe amit le kéne beszélnem az emberrel akivel beszélni akarok, nemtudom.. Kavarognak a fejembe a dolgok. Ti hogy intézitek el a telefon beszélgetést? Ti át szoktátok gondolni elötte a dolgokat?
2019. jún. 17. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le egy lapra a fő pontokat.
2019. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, leírtam a fontosabb dolgokat papírra, megpróbálom!
2019. jún. 17. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy ment?
2019. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát mehetett volna jobban is, kihagytam egy fontos tényezőt, de smsbe utólag megkérdeztem, még nem kaptam rá választ
2019. jún. 17. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy szánalmas. Korábban én is utàltam telefonálni, ha tudtam, hogy valakit hívni kell már előre izgultam. Nekem is az segített amit itt írt előttem egy válaszoló. Leírtam egy papírra a szöveget amit mondani akartam.

Most viszont egy irodában dolgozok, ahol gyakran kell telefonálnom ügyfelekkel. Ha ők hívnak, akkor egyből válaszolnom kell, nem tudok sablont írni. Annyira belejöttem, hogy nem is izgulok már. Szóval lehet hülyeség, de ebben is a gyakorlat segít. :)

24N

2019. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!