Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szoktatok unatkozni munkahelyen?

Mivel ütitek el az időt? Ruhaboltban vagyok eladó, van amikor sok a dolgom, de sokszor vannak üresjáratok. Rendet rakok a vásárlók után, de utána annyira nincs mit csinálnom. A telefonozástól meg az olvasástól már fájnak a szemeim meg már szó szerint a fejem is, teljesen kába leszek.

jún. 18. 14:14  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Itthonról dolgozom, szóval kutyát/macskát simogatok, ha unatkozom.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jún. 18. 14:18 Privát üzenet
Telefon, ha nincs fonok akkir szundi, vagy tv-t nezunk.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont jún. 18. 14:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 Irigy vagyok :)

# 3/13Időpont jún. 18. 14:28 Privát üzenet
lesek ki a fejemből, telefonnézegetést 5 perc után megunom.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont jún. 18. 14:35 Privát üzenet
A munkakörödből és a rossz munkadelegációból adódik az unalom, ami a gyenge vezetés ismérve. A főnök dolga a munkák kiadása, a felügyelet, a dolgozók motiválása. Ha ez elmarad, akkor még a telefonozásba is beleun a dolgozó, annyira nincs mit csinálni. Végül nem a munkádra koncentrálsz hanem arra, hogy ne borulj az asztalra 2 eladás között. Ez legalább annyira fárasztó, mint a folyamatos munka. Vagy feladatot kérsz az üres időre, vagy otthagyod a helyet.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont jún. 18. 14:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ott hagyni azért nem akarom, mert én csinálom a helyet és ezenkívül szeretem. Csak valami motiváció kéne.

# 6/13Időpont jún. 18. 14:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mármint az ilyen "holtidőkre".

# 7/13Időpont jún. 18. 14:47 Privát üzenet
Én alszom. A netezéstől mindig elálmosodom, főleg ilyen kánikulában.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont jún. 18. 15:03 Privát üzenet
Nem nagyon van időm unatkozni

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont jún. 18. 15:11 Privát üzenet
Nem volt még olyan munkám, ahol ráértem volna unatkozni, de én tutira vinnék be jegyzetfüzetet és írnék meg rajzolnék. Itthon is azt csinálom, ha unatkozom.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont jún. 18. 15:12 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tennétek ha szociális fóbiátok lenne, és sem a munkahelyen sem otthon nem éreznétek magatok jól?
Mit reagálnátok ha az egyik munkatársatokat befosna a munkahelyen?
Munkahelyen mit jelent mit takar a fekete / fehér öltöző?
Normális, ha demotivál, megijeszt ha olyan feladatokat kapok a munkahelyen, ami nagyon meghaladja a tudásszintem?
Gyámság alatt van az illető (nem a teljes kizáró) csak részleges. Új munkahelyen megtudják e?
Szoktál a munkahelyen unatkozni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!