Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Többi lent

Koresz957 kérdése:

Mit gondoltok? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha esetleg kiköltöznék Ororszországba/Németországba, mennyire vonnának be maguk közé a emberek? Nyilván embertől függ,tudom. De ha megtudnák,hogy Magyarországról származom,ahhoz mit szólnának? Szerintem ha folyékonyan beszélem pl. az oroszt, és kimegyek Oroszországba,akkor nyilván kedvezőbb és szimpibb leszek. Meg ha barátságos vagyok,esetleg leállok beszélgetni ezzel-azzal,viccelődni,akkor biztos megkedvelnek. Meg persze az,hogyha a saját nyelvüket beszélem,akkor rákönnyítek annyival,hogy nem kell azzal sz*rakodni,hogy ki tud itt angolul? Kivel tudok esetleg beszélni valamennyire? Ha valakinek esetleg van tapasztalata, kérem ossza meg velem!:))
2019. jún. 18. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Saját maga meg is válaszoltad :-)
2019. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oroszok nagyon barátságosak, segítőkészek. Nagyon jó tapasztalataim vannak.
2019. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Esetleg tudnál írni? Nem baj ha nem, csak kíváncsi vagyok :D
2019. jún. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!