Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
koresz957 nevű felhasználó kérdése:

Mit gondoltok? Többi lent

Ha esetleg kiköltöznék Ororszországba/Németországba, mennyire vonnának be maguk közé a emberek? Nyilván embertől függ,tudom. De ha megtudnák,hogy Magyarországról származom,ahhoz mit szólnának? Szerintem ha folyékonyan beszélem pl. az oroszt, és kimegyek Oroszországba,akkor nyilván kedvezőbb és szimpibb leszek. Meg ha barátságos vagyok,esetleg leállok beszélgetni ezzel-azzal,viccelődni,akkor biztos megkedvelnek. Meg persze az,hogyha a saját nyelvüket beszélem,akkor rákönnyítek annyival,hogy nem kell azzal sz*rakodni,hogy ki tud itt angolul? Kivel tudok esetleg beszélni valamennyire? Ha valakinek esetleg van tapasztalata, kérem ossza meg velem!:))

jún. 18. 16:05  Privát üzenet  

A válaszok
Saját maga meg is válaszoltad :-)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 18. 16:16 Privát üzenet
Oroszok nagyon barátságosak, segítőkészek. Nagyon jó tapasztalataim vannak.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 18. 16:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 Esetleg tudnál írni? Nem baj ha nem, csak kíváncsi vagyok :D

# 3/3Időpont jún. 18. 18:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gilisztoszauruszok pusztították ki a földönkívülieket? Mit gondóltók erről?
Mit gondoltok/mi a véleményetek a meditációról?
A fiatalkorúak bűnözéséről mit gondoltok/tudtok?
Mit gondoltok/ mi jut eszetekbe Olaszországról?
Mit gondoltok/gondoltatok az olyan osztálytársaitokról, aki minden tanár kedvence?
Mit gondoltok/tapasztalatotok a pirosasnarancs falról?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!