Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy éve dolgoznál, vennél...

Ha egy éve dolgoznál, vennél magadnak olyan dolgot, amire egy havi fizud elmegy?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok. Mióta dolgozom, csak egy használt, de jó állapotú biciklit vettem magamnak, és persze a szükséges dolgokat, néhány ruhát.


Most nagyon rákattantam, hogy vennék egy új telót, mert az enyém elég régi, és bevan repedezve a kijelzője. Már ki is néztem egyet, de elég drága, és kicsit több, mint egy egész havi fizum kellene rá (110e). Szóval abban a dilemmában vagyok, hogy inkább használjam a párom egyik régebbi telefonját, ami neki már nem kell és igy nem kellene költenem, de közben az is bennem van, hogy egy év után ennyit megérdemlek és legalább lenne egy jó telóm, amire vágyok.

Még annyi, hogy a következő fizum a nyaralásra megy, emelett még van öt havi fizetésnyi megtakaritásom.


Ti mit gondoltok?


Egyébként amig nem dolgoztam, az összegyült hobbi és zsebpénzből mindig vettem magamnak valami nagyobb dolgot, most meg mióta keresek, sajnálom elkölteni.:)) Ki érti?!

22n


2019. jún. 18. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen! Amikor már pár hónapja dolgoztam vettem egy Pc-t. Előtte kb 2 hétig terveztem, hogy mi legyen benne. Majdnem 8 éves gépet cseréltem így le, végre volt pénzem!
2019. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rögtön az első havi fizumat elbäsztam, szóval szerintem simán belefér. :D
2019. jún. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!