Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

24 évesen miért várnak el tőlem mindent, hogy legyen már barátnőm, stabil munkahelyem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátnő, élet

jún. 18. 17:18  Privát üzenet  

A válaszok

Ha egyetemere jársz, nem várható el a stabil munkahely.

A barátnő meg a magánügyed,ha nélküle is jól érzed magad, tedd azt.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 18. 17:20 Privát üzenet

Majd lesz ne görcsöld tul a melo a fontosabb a saját érdekedben is

A többit hozza az idö :)

Sok sikert !

22/n

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jún. 18. 17:21 Privát üzenet
BBKristof nevű felhasználó válasza:

Ki várja el?

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 18. 17:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Társadalom

# 4/8Időpont jún. 18. 17:26 Privát üzenet
Nem szeretjük a hozzád hasonló semmirekellőket.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 18. 17:37 Privát üzenet
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Ezt a társadalmi nyomást én is éreztem/érzem. 24 évesen a munkscfelének megfeleltem, a többit meg nem hozta az élet. El kell venni!

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 18. 17:42 Privát üzenet
#5 mi meg a magadfajtákat nem. Majom.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 18. 18:03 Privát üzenet

A stabil munkahely az társadalmi kérdés...senki nem szereti a segélyből élő feketén melózó embereket. A barátnő kérdés pedig magánügy

Anonimusrewiev? Mit jelent h “el kell venni”? Azert egy baratno kerdesben eleg furan hangzik

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 18. 18:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valami ötletetek hogy hogyan ne gondoljak túl mindent és ne lássak bele mindenbe többet mint ami valójában?
Ha két munkahelyem van, akkor mindkettő után ugyanúgy be kell fizetni a járulékokat, vagy egyik után nem mindent?
Két év lassan letelik a gyed! Idáig mindent a munkahelyem intézet! A gyes-t is a munkáltató intézi vagy azt már nekem kell? Köszönöm a segítséget!
Honnan vehetnék fel kölcsönt? 20 éves vagyok 9 hónapja van bejelentett munkahelyem és 85-90 ezer ft-t keresek 500. 000 ft-ra lenne szükségem mindent meghallgatok
Ha a munkahelyem TB kifizetőhely, akkor mindent juttatást el intéznek, igényelnek nekem? (tgyás, gyed, egyszeri anyasági támogatás)
A TGYÁS összege is maximalizálva van, vagy csak a GYED-é? A munkahelyem TB kifizetőhely és a szülés előtt 4 héttel meg kell kezdenem a TGYÁST, mindent ők fognak intézni? Családit...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!