Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta nem lehet trollkodni...

Mióta nem lehet trollkodni keményen ezen az oldalon, szerinted megcsappant a Gyakorinak a látogatottsága?

Figyelt kérdés
Emlékszem még a bojlerezésre,stb.,aztán jött vmi vasszigor,most meg már sokszor érthetetlen törlések vannak.
2019. jún. 18. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jártál már a politika kategóriában?
2019. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ez a bojlerezés?
2019. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem sokat csökkent. Eszméletlen moderáció lett. Szinte már nem lehet úgy kérdést feltenni, hogy ne sértsen valakit. Jó persze sokan szeretnek az áldozat szerepben tündökölni, mi egy ilyen nép vagyunk.

Minden kérdésbe bele lehet kötni, minden sért valakit.

2019. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem az, amikor véleményt vár a kérdező, én megmondom (semmi trágár) és törölteti, mert nem azt olvasta amit hallani akar. Szóval szánalom. Nem is értem miért lógok még itt.
2019. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem törölték egy válaszomat a "tahó" kifejezés miatt.

Törölték a borravalós kérdésemet és fogalmam sincs miért s kaptam egy 6 órás bant. Új vagyok a honlapon de így semmi értelmét nem látom folytatni.

2019. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolatok topicban sok a troll mind a kérdezők, mind a válaszolók oldalán. Ha ügyes vagy, néha megtalálsz engem is.
2019. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4es véleményét megerősítem. Én is többször jártam így.

Sok esetben tapasztalom azt is, hogy komoly kérdésre alig akad érdemi válasz, de a marhaságra ömlenek a kommentek.

2019. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb.3 éve a színvonal fura lett, talán részben azért, mert rengeteg a fiatal, iskolás, kevés igazán értelmes, hasznos dolog kezd itt menni.

A látogatottság megvan, de fura.

2019. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 10 éve vagyok itt. Annyit tudok mondani, hogy pár éve pangás van. Azelőtt pörögtek a kérdések folyamatosan. Szerettem idejárni olvasni.
2019. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet?


Néha én is poénnak tartom, mikor törlik az amúgy normális válaszomat. Mindamellett, hogy a bombanős-munkaügyi kérdező tele spameli az oldalt naponta 50 kérdéssel.

2019. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!