Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Közjegyzohoz szerintetek kell idopontot kerni? Holnap reggel mennek, es ezen most kezdtem gondolkodni, hogy lehet kellett volna

jún. 18. 20:40  Privát üzenet  

A válaszok
Kellene. Ahova nekünk kellett menni hagyatéki miatt, ott a következő tárgyalást októberre tűzték ki, mert nincs szabad időpont.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 18. 20:57 Privát üzenet

Bizony, kellett volna időpontot kérni. Egy közjegyzőnek rengeteg fajta ügye van. Nemcsak a hagyatéki tárgyalások, hanem magánokiratok, céges okiratok készítése, hitelszerződések stb., stb.

Maximum, ha szerencséd van, és éppen akad egy szabad félórája, akkor besorol. Véleményem szerint kevés rá az esély.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 18. 21:17 Privát üzenet
Naná, hogy kell, el se indulj!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 18. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Atyaég, ezt nem is gondoltam volna, még sosem voltam, és nem tudtam hogy mukodik ez.... köszi, hogy írtatok!

# 4/4Időpont jún. 18. 22:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki volt a srác, aki az örs aluljáróban gitározott korán reggel június 12-én?
Hogy telik egy hetetek?
Mit tegyek, hogy ne bámuljon mindig? 16/l
Ti reggel vagy este szoktatok tusolni?
Szerintetek bunkóság szombaton reggel 8-kor fúrni, faragni panelben?
Az erasmusos diakok kb egész nap bent vannak a kolikonyhában, és nem lehet toluk kb beférni. Fél hétkor szoktam reggel fozni ha fozok. Szerintetek mennyire lenne jogos kiirni...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!