Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közjegyzohoz szerintetek kell...

Közjegyzohoz szerintetek kell idopontot kerni? Holnap reggel mennek, es ezen most kezdtem gondolkodni, hogy lehet kellett volna

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellene. Ahova nekünk kellett menni hagyatéki miatt, ott a következő tárgyalást októberre tűzték ki, mert nincs szabad időpont.
2019. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony, kellett volna időpontot kérni. Egy közjegyzőnek rengeteg fajta ügye van. Nemcsak a hagyatéki tárgyalások, hanem magánokiratok, céges okiratok készítése, hitelszerződések stb., stb.

Maximum, ha szerencséd van, és éppen akad egy szabad félórája, akkor besorol. Véleményem szerint kevés rá az esély.

2019. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naná, hogy kell, el se indulj!
2019. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Atyaég, ezt nem is gondoltam volna, még sosem voltam, és nem tudtam hogy mukodik ez.... köszi, hogy írtatok!
2019. jún. 18. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!