Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Félénkséggel mehetek pszichiáterhez?

Keress kérdéseket hasonló témában: pszichiáter

jún. 18. 21:54  Privát üzenet  

A válaszok
Mehetsz, csak nem biztos, hogy érdemes. Amúgy a félelmeidnek van konkrét tárgya, vagy úgy általában vagy félénk?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 18. 22:01 Privát üzenet
Pszichológushoz menj, ne pszichiáterhez! Ne akarj gyógyszert szedni, ráadásul nincs gyógyszer félénkség ellen! Az okot kell megszüntetni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 18. 22:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Alacsony a szerotonin szintem szerintem általában vagyok félénk

# 3/6Időpont jún. 18. 22:30 Privát üzenet
Szerinted. Honnan tudod? Ne kémiára vezesd vissza a pszichés problémákat? Ráadásul a szerotoninhiány nem félénkséget okoz. Vagy egyszerűbb bekapkodni néhány függőséget okozó tablettát, mint átmenni egy önmagaddal való szembenézésen, szemléletváltoztató pszichoterápián?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 18. 22:42 Privát üzenet
Próbálj meg bátor lenni! A bátorság nem azt jelenti, hogy nem félsz, hanem azt, hogy félsz, de ennek ellenére megcsinálod

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 19. 00:10 Privát üzenet
*Pszichológushoz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 19. 17:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menjek pszichiáterhez, ha túlságosan félős vagyok?
Ma megyek pszichiaterhez. Felek elsirom magam. Hulyenek fog nezni?
Hogyan tudnék eljutni pszichológushoz, pszichiáterhez úgy hogy Budapesten élek, de nem ott van a lakcímem?
Ez egyfajta betegség, vagy csak egy fétis? Esetleg forduljak vele pszichiáterhez?
Pszichológus hogyan küldheti a páciensét pszichiáterhez?
Ki járna keresztény pszichológushoz/pszichiáterhez?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!