Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

A sok rosszat, hogy szokták az emberek jóvá tenni, amit mondjuk másoknak okoznak?

Te tudsz olyan példát írni, mikor jó cselekedetté formáltad a korábbi viselkedésedet?

jún. 18. 23:52  Privát üzenet  

A válaszok

Impulzív módon rendeltem egy full felesleges ruhadarabot, ami drága is volt és szükségem sem volt rá. Nem lett jó, visszaküldtem, visszakaptam az árát. Erős késztetést éreztem elverni megint, aztán inkább egy állatmentő szervezetnek utaltam el.

Jobb érzés

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 18. 23:56 Privát üzenet
Az adott személlyel már nem, de mással szemben cselekszem jót, vagy nem csinálom meg ugyanazt vele, mint a másikkal.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 19. 07:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha jó cselekedetek összességére rosszat kapsz vissza, akkor kinek van joga megsértődni?
Az miért van, hogy az ember minél többet segít másoknak, annál több rosszat kap vissza?
Tanácsot kérek, hol érdemes szülni? Mert a kecskeméti kórházról rosszat hallottam! Ajánljatok már nekem olyan-Szabadszállás közeli-kórházat, ahol modernebbek, a feltételek, ahol...
Egy barátnak joga van kibeszélni téged másoknak, ha hülyeséget csináltál, rosszat követtél el vki ellen, de nem ellene?
Kényszergondolatok, kényszeres, nem szándékos rosszat kívánás másoknak? SEGÍTSÉG! MIt tegyek? Van még vki így?
Miert vannak rossz es gonosz emberek ezen a foldon akik mindig masoknak csak rosszat akarnak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!