Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb trauma az életedben? Hogyan tudtál rajta túllépni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Megszülettem, sehogy
2019. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem kaptam kiskoromban semmilyen szülői szeretet,támogatást. Sehogy.
2019. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Hallássérülés következett be nálam, ami már elég súlyos (hallókészülékkel azért beszédet értem de társaságban beszélgetést követni nem tudom és számos nehézséget okoz). Vakon születtem, ez pedig a szájról olvasást teszi lehetetlenné. Mindkét fogyatékosságom elzár az emberektől, a világtól. A beszélőprogram amely a számítógépen fut nagy segítség azért.

Szerintem sosem fogom majd elfogadni az elfogadhatatlant.

2019. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám öngyilkosságot kisérelt meg. 13 éves voltam és előtte semmit nem vettem észre abból, hogy baj van. Annyi furcsaság volt, hogy reggel mikor indultam suliba adott puszit, pedig előtte ez nagyon nem volt jellemző. Később kiderült, hogy így búcsúzott el tőlem. Amikor megtudtam, hogy kórházban van és, hogy miért egy világ tört össze bennem. Csak mi voltunk egymásnak és képes lett volna magamra hagyni. Tudom, hogy nagyon nehéz élete volt az alkoholista apám miatt, aztán mikor elhagyta komoly anyagi gondjaink voltak, de nem értettem hogyan lehet az, hogy nem szeret annyira, hogy értem akarjon élni. Most 24 éves vagyok, szerencsére már talpra állt és nagyon jó a viszonyunk, de azért a lelkem mélyén még mindig fáj ez az egész. Azt hiszem sosem fogok rajta teljesen túllépni, de ez nem hat ki a kapcsolatunkra.
2019. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mostohaapám évekig molesztált és vert. Anyám csak a verésről tudott, mert mindig ott volt. A többit nem mertem neki elmondani, csak később, de akkor nem hitt nekem. Minden erőmet összeszedve elköltöztem 18 évesen. Túlléptem rajta, csak azon nem, hogy anyám még mindig vele van ezek után.
2019. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!